Trzykrotny Mistrz!

Tomasz Pulsakowski obronił po raz trzeci tytuł Mistrza Klubu Toya

Dwudniowy turniej na polu Toya miał wyłonić Mistrza na rok 2009. Do rywalizacji stanęli wszyscy pretendenci do tytułu Piort Ragankiewicz , Mateusz Gradecki , Adrian Meronk , Jan Szmidt Jr, Romuald Szałagan, Jarosław Pierzchała i oczywiście obrońca tytułu Tomasz Pulsakowski.
Pierwszy dzień ustawił czołówkę bez większych niespodzianek. Juniorzy z Toyi zdominowali te mistrzostwa. Pierwsze lokaty zajmowali Piotr Ragankiewicz (70). Tomasz Pulsakowski ( 72), Adrian Meronk (73), Jan Szmidt jr(74) i Mateusz Gradecki(75). Gdyby nie pozostali uczestnicy turnieju (startowało w sumie ponad 90 osób) można by było przypuszczać,że to mistrzostwa juniorów. Przewaga młodzieży była ogromna.
Tomasz Pulsakowski już dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Klubu w 2007 i 2008 roku. Zadanie obrony po raz trzeci tytułu to nie lada presja. Koledzy juniorzy mieli tylko jedno zadanie pokonać Mistrza! Obojętnie kto, ale pokonać. Tomek wykazał się odpornością na swoim poziomie i do końca walczył jak na Mistrza przystało.
Drugiego dnia po pierwszej 9 odpadł faworyt Ragankiewicz, a na prowadzenie wysunął się Gradecki grając -4. Następny w kolejce był Meronk ,Pulsakowski i Jaś Szmidt. Druga dziewiątka tego dnia pokazała kto zwycięży. Gradecki grając +10 zaprzepaścił swoją szansę, Adrian Meronk próbował jeszcze walczyć ale Tomkowi wystarczył remis z Adrianem, aby po raz trzeci wywalczyć tytuł. I tak też się stało. Tomasz Pulsakowski po raz trzeci został Mistrzem Klubu Toya 2009.