Jak zarobić 15.000 euro na projekcie pola?

Jak zarobić 15.000 euro na projekcie pola?

Ano wystarczy skorzystać z promocji i otrzymać bezpłatnie projekt pola golfowego w technologii 3D do użytku z symulatorem golfowym GB3D. Jak nas poinformował dystrybutor na nasz kraj w związku z wprowadzeniem na ogólnoświatowy rynek przez firmę Datalink, nowej wersji symulatora Golf Blaster 3D, mamy do zaoferowania dla klientów w Polsce
– 2 bezpłatne pakiety zawierające przeniesienie konkretnego pola golfowego w technologii 3D tak aby mogły być rozgrywane rundy golfa na symulatorze
Golf Blaster 3D. Dodatkowo oprogramowanie może być użytkowane do celów promocyjnych jako prezentacja na nośniku np.CD ( przykładowe zrealizowane projekty na załączonym CD).
Jednocześnie wprowadzane jest oprogramowanie Digital Caddie do Palmtopów i telefonów biznesowych, które umożliwi korzystanie z Course Plannera.

Wartość usług związanych z tym projektem to 15 000,00 euro netto, które dodatkowo pole musiałoby zapłacić przy zakupie symulatora.

Promocja producenta ma charakter jednorazowy i związana jest po pierwsze z chęcią szybkiego powiększenia bazy dostępnych pól na symulatorze GB3D, a po drugie wynagrodzeniem rynku polskiego za zaufanie którym obdarzył firmę Datalink. Na dzień dzisiejszy z 21 symulatorów golfowych w Polsce -17 jednostek to Golf Blaster), który jest niezawodny i doceniany na całym świecie jako najbardziej dokładny i profesjonalny symulator golfowy przeznaczony do użytku komercyjnego.

Zainteresowanych odsyłamy do firmy Greenpoint tel.(42) 640 69 04 lub 601222828
biuro@greenpoint.com.pl