The Winners Only”

Przy zmiennej pogodzie wyłoniono zwycięzców Finału Ligi Klubowej, który w tym roku rozgrywany był pod hasłem „The Winners Only”. W poszczególnych grupach handicapowych rywalizowali laureaci turniejów klubowych, które rozgrywane były w ciągu całego sezonu. Dla tych, którzy nie zakwalifikowali się do finału przygotowano kategorię „Open”.
Na 9-dołkowym polu golfowym odbył się turniej dla początkujących.
Wkategori juniorów do lat 12 nagrodę za 1 miejsce otrzymał Mikołaj Kamiński.
W kategorii Kobiet wygrała Dorota Jankowska 69 punktów Stb., na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Jacyna-Witt 65 pkt. Trzecie miejsce zajęła Małgorzata Strzelczyk 63 pkt.
W kategorii mężczyzn 0 – 12,4 najlepszy wynik uzyskał Marek Góra 67 pkt., przed Robertem Nowosadem 64 pkt i Andrzejem Olszewskim 58 pkt .
W kategorii mężczyzn 12,5 – 24,4 pierwsze miejsce zajął Sylwester Chrzanowski 70 pkt. Drugi był Mariusz Wojtas 68 pkt., a na trzecim miejscu uplasował się Artur Korniak 65 pkt.
W kategorii mężczyzn 24,5 – 36 wygrał Jacek Obłoza 65 pkt. Drugie miejsce zajął Andrzej Suprynowicz 63 pkt., trzecie Zbigniew Łopiński 62 pkt.
W kategorii „Open” zwyciężył Przemysław Mazurkiewicz 67 punktów, drugie miejsce z taką samą liczbą punktów zajął Grzegorz Sochański. Trzecie miejsce wywalczył Piotr Kuchciński 66 pkt.
Na 9-dołkowym polu golfowym pierwsze miejsce wywalczył Piotr Puchacz 151 uderzeń. Drugie miejsce zajął Jerzy Kurnik 157 uderzeń, a trzecie Janusz Kłosiński 167 uderzeń.