LIVING GOLF

LIVING GOLF

magazyn informacyjny

Emisje:
5 listopada, godz. 14:30 CNN
5 listopada, godz. 18:30 CNN
7 listopada, godz. 10:30 CNN
7 listopada, godz. 16:30 CNN
7 listopada, godz. 22:00 CNN

LIVING GOLF to program poświęcony tematyce golfa. W magazynie nie tylko cenne informacje dotyczące techniki gry w golfa, ale także wywiady, interesujące historie zawodników grających na całym świecie oraz moda i styl życia związany z jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu.

Gospodarzem Living Golf jest Becky Anderson, prezenterka CNN, prowadząca poranny program Business International. Zagłębiając się w tajniki coraz bardziej popularnego sportu, Becky rozegra regularne partie golfa z ważniejszymi osobami ze świata biznesu oraz sportu. Jej partnerem w programie jest Richard Branson, który wyjaśnia jak godzi swój napięty grafik z grą w golfa.

Wszyscy zainteresowani tą dyscypliną sportu, dowiedzą się również wiele o nowinkach technicznych związanych z golfem, podczas relacji z wizyty u producenta sprzętu do gry firmy Nike w Teksasie. Widzowie programu będą też mieli okazję zobaczyć wirtualny kurs golfa w Londynie, a także posłuchać opinii o tym fascynującym sporcie z ust najlepszych zawodników grających w Dubaju.

Wreszcie, Living Golf zaprosi największe sławy sportu, by dały one kilka cennych wskazówek na temat jak uderzyć piłkę by zaliczyć bogie lub birdie. W nowym programie na CNN znajdą się też najświeższe informacje i rezultaty z ostatnio rozgrywanych turniejów.

Składająca się z 12 odcinków seria wraz z cotygodniowym skrótem wiadomości sportowych emitowana będzie na terenie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

BECKY ANDERSON
34-letnia Becky Anderson jest gospodarzem nowego programu CNN pod tytułem Living Golf. Prezentuje ona również wiadomości ekonomiczne CNN w porannym programie Business International. Doświadczenie zdobyła współpracując z angielskim Channel 5, CNBC Europe oraz z kanałem Bloomberg. Ukończyła Walter Cronkite School of Journalism na Uniwersytecie stanowym w Arizonie.