Mam Marzenie

31 listopada 2009 r.już po raz piąty na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club odbył się Charytatywny Turniej Golfowy.
Cel jak zawsze był szczytny – zbierano środki dla potrzebujących dzieci. W tym roku trafią one do wychowanków chotomowskiego Domu Dziecka im. Piusa XI oraz do Fundacji Mam Marzenie, działającej na rzecz dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.
Impreza składała się z dwóch części – turnieju golfowego oraz pikniku. Zawody rozpoczęły się już po godzinie 10.00. Mimo wczesnej pory golfiści ochoczo wyruszyli na pole. Nawet mroźna pogoda nie przeszkadzała graczom. O odpowiedni poziom energii oraz celne uderzenia dbał Redbull. Dodatkowo, gorącą atmosferę i świetne nastroje podtrzymywało grzane wino dowożone
na pole.
Po zakończonym turnieju, przyszła pora na atrakcje poza golfowe.
Zawodnicy mieli chwilę na regenerację. Odpoczynek uatrakcyjniał występ artystyczny zorganizowany przez Ewa Art. Project. Dla gości zaśpiewały dwie młode i bardzo uzdolnione artystki: Wioleta Oliferuk i Katarzyna Jaźnickia.
Następnie rozpoczęła się aukcja charytatywna. Goście mobilizowani przez prowadzącego Jacka Bartczaka niestrudzenie licytowali przygotowane eksponaty.
Najhojniej licytowali: Bill Carey, Sebastian Sawczuk, Darek Kościkiewicz.
Za co, w imieniu Domu Dziecka w Chotomowie serdecznie dziękujemy. Dzięki aukcji udało się zebrać 12 000 PLN. Potrzebnych na modernizację ośrodka.
Uwieńczeniem imprezy była wyczekiwana przez wszystkich loteria fantowa. Największymi szczęśliwcami okazali się: Tomasz Szczepanek – wygrywając roczne członkostwo w Klubie FWG&CC;
Dzięki loterii oraz opłatom green fee zebrano 11 000 PLN, które trafiły
do Fundacji Mam Marzenie. Udało się również spełnić jedno z marzeń podopiecznych Fundacji. Firma Presto Pasta, zapewniająca catering na imprezę została opiekunem marzenia Łukasza.
W klasyfikacji stroke play brutto zwyciężył Bill Carey z Piotrem Kozłowskim.
Na drugiej pozycji uplasowali się Paweł Przybylski oraz Jan Zawadowski.
Trzecie miejsce zajęli Andrzej Jesionek z Michał Jesionek.
W klasyfikacji stroke play netto pierwsze miejsce zajeli: Vu Quang Lan i Binh Tan Ngyuen. Na drugim miejscu znalazł się James Na i Lee Kang Sup. Trzecie miejsce przypadło Mariuszowi Markowskiemu oraz Tomaszowi Szczepankowi