Porójne Mistrzostwa Polski w Trójmieście

Mistrzostwa Polski Mid Amatorów
Na polu Sierra Golf Club do pierwszej rundy turnieju o tytuł Mistrza Polski Mid Amatorów stanęło125 zawodników.
Po pierwszym dniu prowadzi z wynikiem 75 uderzeń Henryk Konopka, drugie miejsce z wynikiem 76 uderzeń zajmuje Cezary Hermanowski. Kolejni na liście są z wynikiem 77 uderzeń Michał Poniż i Andrzej Bagiński. Wśród pań na pierwszej pozycji znajduje się dobrze znająca pole Dorota Kozakiewicz Lejderman. 82 uderzenia pozwoliły jej uplasować się jak dotychczas na 24 miejscu w klasyfikacji generalnej.
Mistrzostwa Polski Seniorów i “Młodzików”
Na polu w Postołowie rozgrywki toczą się w dwóch grupach wiekowych – seniorów i nazwijmy ich „młodzikami” w wieku 19-34 lat. W młodzikach panuje istne szaleństwo. Po pierwszym dniu wynik na par pola uzyskany przez Daniela Snoey daje dopiero 5 miejsce na liscie! Siedemdziesiątki zagrane przez Mateusza Jędrzejczyka i Wojtka Świniarskiego to ledwo trzecie miejsce ex aequo, 69 Sebastiana Musiolika to druga lokata, a prawie diabelski (prawie bo dwie szóstki, ale broń Boże nie życzymy trzech) zagrała Martyna Mierzwa!
Na usta ciśnie się kultowy cytat z Seksmisji który dedykujemy pozostałym graczom
„ Kobieta mnie bije „.
Ale to właśnie w golfie jest porywające! Za Martynę trzymamy kciuki i życzymy zwycięstwa!
W Seniorach jak dotychczas pierwsze skrzypce gra Jan Morański, kończąc rundę z wynikiem +5 przed Włodzimierzem Pawlikiem (+7) i Adamem Cesarzem (+8). Wśród pań najniższy rezultat uzyskała Elżbieta Panas (+13). Zwycięzca sprzed roku – Jan Musiolik – z wynikiem +12 zajął adekwatne 12 miejsce.