Mistrzostwa klubu Modry Las GC

Mistrzostwa klubu Modry Las GC

25 i 26 września na polu golfowym Modry Las rozegrane zostały Mistrzostwa Modry Las Golf Club. Wzięło w nich udział prawie czterdziestu uczestników, którzy rozegrali dwie rundy w formacie Stroke Play brutto i netto. Przy ładnej i sprzyjającej pogodzie gracze rywalizowali o tytuł Mistrza i Mistrzyni Modry Las GC. W klasyfikacji brutto – po emocjonującej dogrywce trwającej aż przez cztery dołki – zwyciężył Bogusław Bil, Kapitan Klubu Modry Las, zostając w ten sposób Mistrzem Klubu na rok 2010. Pierwszym Wicemistrzem MLGC został Jan Galanty, który uzyskał identyczny wynik jak jego rywal
(164 uderzenia). Krzysztof Bil z wynikiem 167 uderzeń uplasował się na III pozycji zapewniając sobie tytuł II Wicemistrza. Mistrzynią MLGC została Sławomira Konieczna z rezultatem 205 uderzeń.
W kategorii netto Krzysztof Zalewski uplasował się na I pozycji z wynikiem 134 uderzeń. Wśród juniorów najlepszą była jego córka Dorota Zalewska (152), która także wygrała konkurs na najbliższe uderzenie do dołka, umieszczając swoją piłkę najbliżej flagi na dołku nr 9 (252 cm). Najlepszy wynik netto wśród kobiet należał do Magdaleny Paczóskiej ( 158 ). Nagrodzono także najdalej uderzających graczy. Longest Drive Pań należał do Magdaleny Paczóskiej (170 m) a Longest Drive Panów do Krzysztofa Boniewskiego (230 m).