BPGC – sezon zimowy

Turniej Andrzeja i Binowo Park Open 2010 (wyniki na stronie www.binowopark.pl) prawdopodobnie zakończyły sezon golfowy w Binowie w roku 2010. Już w najbliższy weekend przewidywane są opady śniegu i ujemne temperatury. Możliwe, że pogoda pozwoli jeszcze na grę w grudniu przed Świętami, ale szanse na to są niezbyt duże.
Niezależnie od pogody zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w imprezach organizowanych lub współorganizowanych przez Binowo Park Golf Club:
– Zabawa Andrzejkowa, sobota 27 listopada 2010, restauracja „u Wyszaka”, odpłatność 90 zł od osoby. Oprócz innych atrakcji przepowiednie zmian handicapu w roku 2011.
– Klubowe Przyjęcie Wigilijne, sobota 18 grudnia 2010, tym razem w mieście w restauracji „u Wyszaka” by ułatwić wszystkim chętnym dojazd. Nieodpłatnie.
– Cykliczne spotkania Klubowe, których miejsce, termin i program będą ogłaszane z tygodniowym wyprzedzeniem. Chcielibyśmy by w programie spotkań znalazły się następujące tematy: przepisy gry w golfa, dyskusja odnośnie rozwoju golfa i Binowo Park Golf Club ( program juniorów, integracja itp.), prezentacja nowych turniejów golfowych, prezentacja sprzętu golfowego, rady trenerów golfowych, oglądanie turniejów European Tour i PGA Tour.
– Wyjazd Klubowy w ciepłe kraje, marzec 2011. Planujemy organizację Wyjazdu Klubowego dla członków Binowo Park Golf Club. Założenia organizacyjne: wyjazd atrakcyjny cenowo, lekcje z trenerami Binowo Park Golf Club, rywalizacja golfowa, program integracyjny.