Nowy Dyrektor Generalny Diners Club w Polsce.

Nowy Dyrektor Generalny Diners Club w Polsce.
60 lat Diners Club International

Od 1. grudnia 2010 r. stanowisko Dyrektora Generalnego Diners Club Polska obejmuje Jacek Bochenek. Wcześniej przez 4 lata był Prezesem Zarządu firmy First Data Poland Holding S.A. a także Członkiem Zarządu First Data Polska S.A.

Jacek Bochenek związany jest z branżą kart płatniczych od 1991 roku. Karierę rozpoczynał w polskim oddziale American Express gdzie przez 10 lat obejmował między innymi stanowiska Dyrektora Sprzedaży i Dyrektora Biura Kart. Następnie w latach 2001 – 2006 jako Dyrektor Sprzedaży w Citibank Poland tworzył od podstaw Departament Akceptacji Kart.

Jacek Bochenek jest absolwentem Wydziału Zarządzania UW na kierunkach Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość. W chwilach wolnych jeździ na nartach i na rowerze, lubi słuchać muzyki (pasjonuje się sprzętem audiofilskim). Ma żonę i dwie córki.

Cóż nie pozostaje nam nic innego jak zarazić Pana dyrektora wirusem golfozy. W końcu kartę golfową już mamy.

Powołanie nowego Dyrektora Generalnego w Polsce zbiega się również z jubileuszem 60-cio lecia Diners Club International. Z tej to okazji jak już się wielu zdołało zorientować DC zorganizował loterię dla posiadaczy kart. Wylosować można rejs jakimś strasznie “wypasionym” statkiem po Karaibach np., do tego trochę mil lotniczych, które niewątpliwie przydadzą się na przelot do miejsca rozpoczęcia rejsu. To oczywiście nagroda główna. Są jeszcze 3 kamery, i trochę walizek na otarcie łez.
Co trzeba zrobić by wziąć udział?
Nie wiele – na początek należy po prostu mieć kartę , później się zarejestrować sms-em lub poprzez stronę www i dalej to już prosta sprawa.
Wydawać , wydawać , wydawać oczywiście płacąc kartą!