Dwaj Polacy na czele World Junior Golf Series

Dwaj Polacy na czele World Junior Golf Series

Mateusz Gradecki z Toya Golf & CC prowadzi w klasyfikacji turnieju Toya Polish Junior. Jędrzej Gąsienica-Ciułacz jest drugi, ex aequo z Niemcem, Jensem Geweke i Chanarojnarongiem Wattanakul z Tajlandii. Dziś ostatni dzień zawodów

142 uderzenia to wynik najlepszego Polaka, lidera turnieju Toya Polish Junior po dwóch dniach turnieju. W drugim dniu nasz zawodnik zagrał na par pola 72. Tuż za nim, ze 143 uderzeniami, plasują się Jędrzej Gąsienica-Ciułacz z Binowo Park Golf Club, który w drugim dniu uzyskał fantastyczny wynik trzech uderzeń poniżej par 69 oraz Jens Geweke (Golfclub Hummelbachaue) i Chanarojnarong Wattanakul (Sport Authority Of Thailand). W klasyfikacji dziewcząt prowadzi Tajka, Wanchana Poruangrong (144 uderzenia). Najlepsza Polka, Katarzyna Selwent, jest 11 (158 uderzeń).

Dziś ostatni dzień zawodów na podwrocławskim polu Toya Golf & Country Club. Wyniki są wyrównane, więc zapowiada się bardzo emocjonujący finał. Już około godziny 16 poznamy zwycięzców pierwszego turnieju World Junior Golf Series w Polsce. Wyniki można śledzić na żywo na stronie www.wjgs.org.
Fot. Toya Golf.