Zwycięzca turnieju Mateusz Gradecki

Sukcesem zakończył się golfowy turniej Toya Polish Junior, z serii World Junior Golf Series. Dwa pierwsze miejsca zajęli w nim reprezentanci Polski – Mateusz Gradecki i Adrian Meronk. Trzecią pozycję ex aeuqo zajęli Niemcy, Gregory Wiggins i Maximilian Herter. Kolejne miejsca polaków to 7 miejsce Janka Smidta i ex aeuqo 10 Piotrka Ragankiewicza i Jędrzeja Gąsienicy-Ciułacza. Zwycięzca turnieju, Mateusz Gradecki zakończył rozgrywki z 213 uderzeniami. (70,72,71). Zrobił 14 birdie, 29 parów i 11 bogeyów. Drugie miejsce z wynikiem 216 zdobył Adrian Meronk robiąc 9 birdie, 36 parów i 9 bogeyów. Dodajmy że Mateusz ma dobry sezon został niedawno mistrzem MP Matchplay W kategorii dziewcząt triumfowała Wanchana Poruangrong z Tajlandii (221), przed niemkami: Larissą Skoddą i Laurą Lorenzen (223). Najlepszą z Polek okazała się Katarzyna Selwent, która zajęła 6. pozycję (230), kolejna z polek Dominika Gradecka zajęła piętnastą pozycję.