Ze strony PZG

Od poniedziałku na banerach reklamowych Teraz Golf do rozpoczęcia przygody z tym sportem namawia Jerzy Dudek. To jeden z elementów kampanii mającej na celu propagowanie gry w golfa.

– Mam nadzieję, że Polacy poznają urok golfa, a liczba graczy będzie wciąż rosnąć. W końcu to jeden z najpopularniejszych sportów świata, uprawiany przez miliony ludzi. Golf w Hiszpanii ma więcej członków zrzeszonych niż piłka nożna – mówi Dudek.

Teraz Golf jest programem promocji realizowanym przez Polski Związek Golfa we współpracy z PGA Polska. Został stworzony głównie z myślą o osobach rozpoczynających przygodę z tym sportem.

Portal www.terazgolf.pl umożliwia odnalezienie kursu, organizowanego w jednej z wielu akademii. Oprócz szkoleń indywidualnych i grupowych adresowanych do początkujących, użytkownik ma również możliwość zapisania się na kursy doszkalające i lekcje indywidualne. Wszystkie szkolenia objęte programem Teraz Golf organizowane są przez akademie, działające przy obiektach golfowych – polach golfowych lub driving range’ach, przy współpracy z wykwalifikowanymi instruktorami PGA Polska. W ramach programu Teraz Golf organizowane są również kursy na Zieloną Kartę.

– Jerzy Dudek to wybitny piłkarz, ale od kilku lat także zapalony golfista. Chętnie opowiada o urokach tego sportu, namawiając do jego uprawiania, a przede wszystkim gra na naprawdę wysokim poziomie. Jest nam niezmiernie miło, że postanowił swoim wizerunkiem wesprzeć działania promocyjne związku – informuje Marek Michałowski, prezes Polskiego Związku Golfa.

Billboardy z Jerzym Dudkiem emitowane będą od poniedziałku, 5 września, w sieci reklamowej ARBOmedia. Od sierpnia trwa internetowa kampania reklamowa portalu teraz golf.pl.

www.terazgolf.pl