Ze strony PZG

Od poniedziałku na banerach reklamowych Teraz Golf do rozpoczęcia przygody z tym sportem namawia Jerzy Dudek. To jeden z elementów kampanii mającej na celu propagowanie gry w golfa.

– Mam nadzieję, że Polacy poznają urok golfa, a liczba graczy będzie wciąż rosnąć. W końcu to jeden z najpopularniejszych sportów świata, uprawiany przez miliony ludzi. Golf w Hiszpanii ma więcej członków zrzeszonych niż piłka nożna – mówi Dudek.

Teraz Golf jest programem promocji realizowanym przez Polski Związek Golfa we współpracy z PGA Polska. Został stworzony głównie z myślą o osobach rozpoczynających przygodę z tym sportem.

Portal www.terazgolf.pl umożliwia odnalezienie kursu, organizowanego w jednej z wielu akademii. Oprócz szkoleń indywidualnych i grupowych adresowanych do początkujących, użytkownik ma również możliwość zapisania się na kursy doszkalające i lekcje indywidualne. Wszystkie szkolenia objęte programem Teraz Golf organizowane są przez akademie, działające przy obiektach golfowych – polach golfowych lub driving range’ach, przy współpracy z wykwalifikowanymi instruktorami PGA Polska. W ramach programu Teraz Golf organizowane są również kursy na Zieloną Kartę.

– Jerzy Dudek to wybitny piłkarz, ale od kilku lat także zapalony golfista. Chętnie opowiada o urokach tego sportu, namawiając do jego uprawiania, a przede wszystkim gra na naprawdę wysokim poziomie. Jest nam niezmiernie miło, że postanowił swoim wizerunkiem wesprzeć działania promocyjne związku – informuje Marek Michałowski, prezes Polskiego Związku Golfa.

Billboardy z Jerzym Dudkiem emitowane będą od poniedziałku, 5 września, w sieci reklamowej ARBOmedia. Od sierpnia trwa internetowa kampania reklamowa portalu teraz golf.pl.

www.terazgolf.pl

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.