Dzieciaki na start!

Dzieciaki na start!

Czym skorupka za młodu… chyba każdy zna to powiedzenie, dlatego Sobienie Królewskie Golf & Country Club zaszczepiają w najmłodszych zasady najbardziej gentlemańskiego sportu na świecie.
Golf kształtuje charakter, dlatego stawiamy na młodzież.

Serdecznie zapraszamy wszystkie grające w golfa dzieciaki w wieku 7-12 lat (oczywiście wraz z Rodzicami) na Turniej Dla Bardzo Młodych Juniorów. Turniej jest pomyślany tak, żeby każdy uczestnik – bez względu na poziom miał szansę wygrać.
Najpierw gramy 2 x 3 dołki na akademii par 3 a następnie przechodzimy do dwóch dyscyplin konkursowych. Na putting greenie oraz na Driving Range tzw. longest drive.

Turniej odbędzie się w niedzielę, 18 września. Start – godzina 11.00. Zapisy przyjmowane są w Recepcji Klubu do piątku, 16 września

Wspominaliśmy o nagrodach?
Dla uczestników konkursu przewidujemy super nagrody! Zdobywcy trzech pierwszych miejsc wygrywają pamiątkowe puchary, wspaniałe buty golfowe oraz torby! Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają medale uczestnictwa w turnieju.
Po rundzie – jak w “dorosłych” turniejach – poczęstunek oraz prowiant na drogę.

Golfowe przyjaźnie zawieramy na całe życie. Mamy nadzieję, że nasi milusińscy nie tylko będą się świetnie bawić ale poznają także nowych wspaniałych przyjaciół.
Koszt uczestnictwa w turnieju 75 PLN
Zapraszamy do zabawy!