W golfa inaczej!

W golfa inaczej!
Prezes klubu w Binowie ufundował puchar i mamy nadzieję niezłą zabawę. W sobotę odbędzie się turniej inny niż dotychczas. Skończymy z nudnym graniem dołka za dołkiem. Na potrzeby turnieju „przeprojektowana” została druga dziewiątka. Jest nawet jeden par 7!
Pierwsze dziewięć dołków gramy 3 dowolnymi kijami (jak widać na zdjęciu Prezes już wybrał) i to ta nudniejsza część turnieju, druga dziewiątka zapowiada się ciekawiej. Gramy Cross Country z bonusami za nie zgubienie piłek.
Redakcja zastanawia się czy na pierwszą dziewiątkę zabieramy tylko 3 kije i po połowie rundy dobieramy resztę? Czy targamy cały komplecik określając kije jakich będziemy używać? Podsuwamy pomysł by pozostać przy pierwszej wersji a przerwę po dziewiątce wykorzystać na uzupełnienie sprzętu i może elektrolitu do bioakumulatorów, bo pora już jesienna a co się z tym wiąże chłodna i warto by się doładować a może nawet rozgrzać jakimś rozgrzewającym napitkiem. Mniej bystrym wyjaśniamy, że nie mamy tu na myśli herbatki, nawet tej z rumem bo jak wiemy ta dobra jest na wiosnę :), a tu jesień przecież mamy, czasami nawet złotą i polską. Szkocka podobno też niezła jest podpowiadamy Prezesowi :).

Szczegóły na stronie Binowa zgłoszenia też, można także zatelefonować pod numer: 914041533
Radzimy zabrać piersiówki i przynajmniej 3 kije :).