Szkoła Czupryna & Dutczak Golf

W lipcu i sierpniu Szkoła Czupryna & Dutczak Golf planuje nową edycję szkoleń na podstawie sprawdzonej metodologii opartej na treningu najlepszych graczy zawodowych. Jako nieliczni dają gwarancję poprawy poziomu swojej gry. Po zeszłorocznych doświadczeniach postanowili stworzyć dwie grupy szkoleniowe: początkującą i średnio-zaawansowaną. Do grupy początkującej (P)zaliczani są gracze na poziomie „zielonej karty” do handicapu 28, do grupy średniozaawansowanej (Z) kwalifikują się uczestnicy z handicapem 18-28. Kurs prowadzony będzie na polu Krugsdorf w Niemczech, położonym 40 km od Szczecina.

Obozy odbędą się w terminach:

21-28 lipca 2012 r. – grupa P
5-11 sierpnia 2012 r. – grupa Z

W trakcie kursu prowadzone będzie nauczanie i doskonalenie wszystkich elementów gry w golfa, a także strategii gry oraz trening mentalny.
Kurs prowadzony będzie na polu Krugsdorf w Niemczech, położonym 40 km od Szczecina. Obiekt posiada doskonałe zaplecze do nauki i doskonalenia golfa w postaci driving rangu, pitching/chipping greenów, putting greenu, 6 dołkowej Akademii Golfa oraz mistrzowskiego 18 dołkowego pola. Istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu lub tuż przy granicy, ewentualnie w Szczecinie.