Modry Las Choszczno Open 2012

Wczoraj proamem rozpoczął się kolejny turniej dla zawodowców Modry Las Choszczno Open 2012. W puli nagród jest 20000 zł. Nie jest to może porażająca kwota, ale jest! Czasy mamy jak wiadomo kryzysowe i tym bardziej cieszy, że znaleźli się sponsorzy by tę kwotę wyłożyć . Sponsorami są: Energoutech, Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aneta Zatwarnicka, Artur Gromadzki właściciel pola Modry Las i dyrektor pola Stewart Snedden.
Swojska i piknikowa atmosfera towarzyszyła wczorajszemu turniejowi , zwłaszcza że pogoda dopisała i po dwóch dniach opadów nastała “pora bezdeszczowa”. Pole zaprojektowane przez Gery Playera jest polem wymagającym, kryjącym w sobie wiele “niespodzianek” dla graczy. To swoisty sprawdzian umiejętności dla golfistów, nawet tych zawodowych. Choszczno Open gości czołówkę polskich zawodowców, współzawodnictwo będzie zatem dosyć zacięte, a o tym kto i z jakim wynikiem zwycięży przekonamy się już we wtorek. W niedzielnym proamie zwyciężyła drużyna faworyta zawodów Petera Bronsona w składzie: Krzysztof Kwiatkowski, Krzysztof Radziszewicz i Aneta Zatwarnicka. Drugie miejsce zdobyła drużyna Davida Ekberga w skłądzie : Piotr Batogowski, Jacek Obłoza, Piotr Biesaga. Trzecia na podium staneła drużyna Marka Bednarczyka w składzie Tomasz Piechowicz ,
Zdzisław Gruca i Zbigniew Smulczyński. Zawody rozgrywane były w kategorii netto i do wyniku zaliczano dwa najlepsze wyniki netto drużyny.
Dzisiaj pierwszy dzień walki zawodowców , a po nich turniej towarzyski dla amatorów.