SPORTOWCY I ARTYŚCI DZIECIOM

Rosa Private Golf Club ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Charytatywnym Turnieju Golfowym SPORTOWCY I ARTYŚCI DZIECIOM, który odbędzie się 13 października 2012 r.(sobota)w ROSA Private Golf Club w Konopiskach

Program imprezy:

11:00 Start Turnieju – shotgun.
13:00 Akademia Golfa dla początkujących.
16:45 Wystąpienie przedstawiciela Skarbiec TFI S.A., Wystąpienie przedstawiciela Xelion Dom Inwestycyjny i przekazanie obrazu na aukcję, Wystąpienie przedstawicieli Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego i Oddziału Patologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie
17:00 Część artystyczna. Aukcja. Loteria.

Opłata turniejowa wynosi: 300 zł
Opłata zostanie w całości przekazana na pomoc dla dzieci poprzez wsparcie:
• Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego dla Dzieci w Częstochowie
(Placówka dla najmłodszych dzieci – noworodków i niemowląt znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, tzn. pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców).
• Oddziału Patologii i Intensywnej Terapii Noworodków w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie.(Oddział ten jest jedyną tego typu jednostką w kraju, obsługującą północną częśćwojewództwa śląskiego).

Poszukujemy firm, instytucji i osób prywatnych, które mogłyby wspomóc organizację Turnieju poprzez ofiarowanie przedmiotów przeznaczonych na aukcję oraz loterię lub poprzez wsparcie finansowe placówek opieki i zdrowia , dla których w tym roku zbieramy pieniądze.

To już III turniej charytatywny organizowany w ROSA Private Golf Club. Celem I turnieju było zebranie funduszy na remont i renowację trzech placówek oświatowych w Częstochowie, które szczególnie ucierpiały podczas powodzi w 2010 roku. W roku 2011 zebrane podczas aukcji środki zostały przekazane Zakładowi Pielęgnacyjno-Opiekuńczemu dla Dzieci w Częstochowie – placówce dla najmłodszych dzieci – noworodków i niemowląt, znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, tzn. pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodziców oraz Oddziałowi Patologii i Intensywnej Terapii Noworodków w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie. Oddział ten jest jedyną tego typu jednostką w kraju, obsługującą północną część województwa śląskiego.

Podczas obu imprez udało się zebrać 124 910 PLN. Informujemy uprzejmie, iż w tegorocznej edycji Turnieju postanowiliśmy ponownie wspomóc Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy dla Dzieci w Częstochowie oraz Oddział Patologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.: 34 32 99 363 lub 601 384 979 lub na adres e-mailowy: poczta@landgolf.pl

Prosimy również o nadesłanie logotypu Państwa firmy/instytucji w celu zamieszczenia w zaproszeniu.