Eurobuild CEE

5 lipca 2013 w First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie nieopodal Warszawy przedstawiciele rynku nieruchomości powalczą o zwycięstwo w 12 Turnieju Golfa Eurobuild CEE. Jak co roku w amatorskim turnieju zmierzą się miłośnicy tego sportu wśród których znajdą się deweloperzy, agenci nieruchomości, inwestorzy oraz przedstawiciele środowisk związanych z branżą nieruchomości.
Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju wszystkich, którzy kochają ten sport i chcą poczuć co to doskonała sportowa rywalizacja i fantastyczna zabawa. Do udziału w turnieju mogą zgłaszać się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najlepszych nagrodzimy statuetkami, które zostaną wręczone podczas wieczornej uroczystości w Restauracji Boathouse. Wieczorna zabawa odbędzie się w klimacie hawajskim. Już teraz zachęcamy wszystkich uczestników do zaopatrzenia się w strój hawajski. Więcej informacji odnośnie turnieju oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie http://www.eurobuildcee.com/TurniejGolfa2013
Celem tego dorocznego już turnieju jest integracja środowiska nieruchomości oraz innych sektorów biznesu, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Turniej jest też doskonałą okazją do promocji firmy i specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety sponsorskie.
Szczegółowych informacji odnośnie turnieju oraz w kwestiach promocji udzielamy pod numerem telefonu +48 22 356 25 00 lub prosimy o kontakt mailowy pod adresem eurobuild@eurobuildcee.com.