Pole golfowe nie jest z gumy!

Pole golfowe nie jest z gumy!Mogli się o tym przekonać maruderzy czekający do ostatniej chwili z dopełnieniem formalności rejestracji do eliminacji cyklu World Golfers Championship 2013. Do rundy finałowej pozostało jeszcze siedem turniejów, a właściwie sześć bowiem lista na niedzielny turniej na polu Rosa pod Częstochową została zamknięta dzisiaj rano. 120 uczestników powalczy w niedzielę o możliwość walki w finale, w którym zostanie wyłoniona reprezentacja naszego kraju na Mistrzostwa Świata w RPA.
Szybko zbliża się termin rundy finałowej, co widać po wzrastającej frekwencji na każdym kolejnym turnieju. Jest jednak jeszcze nadzieja na dostanie się do finału w kolejnych eliminacjach. Najbliższe eliminacje już za dwa tygodnie na polu Kraków Valley. Zachęcamy do wcześniejszego dopełnienia formalności i tym samym zagwarantowania sobie miejsca w pozostałych rundach eliminacyjnych. Rejestracja na stronie www.golfpgc.pl .
Jak widać zapowiadane powszechnie na niedzielę burze nie były w stanie powstrzymać chętnych do gry golfistów, a doskonale jak zwykle przygotowane pole Rosa, dostarczy nam na pewno wielu pozytywnych wrażeń i zmusi do rywalizacji na najwyższym poziomie.