Antognolla

Antognolla,to  jedno z najbardziej spektakularnych i wymagających pól golfowych we Włoszech, charakteryzuje się farwayami i przecinającymi krajobraz, pięknymi przeszkodami  wodnymi i dużymi, pofałdowanymi greenami. Zaprojektowane przez legendarnego Roberta Trenta Jonesa Juniora, 18-dołkowe pole golfowe zdobyło tytuł „Najlepszego pola golfowego we Włoszech” w konkursie World Golf Awards w 2020 i 2022 r. Po wielomilionowej inwestycji w 2018 r. przeprowadzono całkowitą renowację Pole golfowe z nowym systemem nawadniającym, bunkrami zapewniającymi całoroczną gotowość do gry. Dogodnie położona pomiędzy Florencją a Rzymem, w naprawdę nieodkrytym regionie Włoch, Antognolla staje się ulubionym miejscem dla wymagających golfistów szukających kolejnej włoskiej przygody z golfem.
Odwiedzający chwalą projekt Roberta Trenta Jonesa Jr.  , a połączenie naturalnego piękna i wymagającego projektu, sprawia, że ośrodek położony na wzgórzach Umbrii, urzeka golfistów na tyle iż  zdobywa czołowe miejsca zarówno w rankingach  na „Najlepsze 18-dołkowe pole golfowe we Włoszech”, i „Najlepiej utrzymane pole golfowe” w Italii.”
Processed with VSCO with a6pro preset

 

Pole zaprojektowane przez Roberta Trenta Jonesa Jr., ocenione jako „wybitne” w konkursie Golfer’s Choice 2024, znajduje się obecnie na liście 100 najlepszych wiodących pól w Europie i na pierwszym miejscu we Włoszech. To wyróżnienie jest jednym z najbardziej przejrzystych rankingów w świecie golfa, uzyskanym na podstawie recenzji społeczności golfowej Leading Courses.
César Burguière, dyrektor ds. golfa w Antognolla, powiedział:
To nowe wyróżnienie jest kolejnym wyrazem uznania,  oraz potwierdzeniem, że nasze wspaniałe pole jest jednym z najlepszych we Włoszech, a ponieważ czekają nas jeszcze ekscytujące zmiany, wykraczające poza sferę golfa. Przed nami ambitne plany dotyczące Antognolla Resort and Residences, który ma stać się jednym z najlepszych miejsc na luksusowe nieruchomości we Włoszech. Ten ekskluzywny ośrodek, położony w przepięknej dolinie Umbrii, zapewnia światowej klasy udogodnienia i nowoczesny design, prowadzony przez Six Senses Hotels Resorts Spas.

 

Dzięki swemu niezrównanemu urokowi pola golfowego klasy mistrzowskiej i dążeniu do doskonałości, Antognolla Resort and Residences jest gotowe podbić serca golfistów i luksusowych podróżników, umacniając swój status wiodącego ośrodka golfowego we Włoszech.

 

Ośrodek Antognolla Resort and Residences zyskał kolejne uznanie, zdobywając nominacje do nagród World Golf Awards 2024 w kategoriach Najlepsze pole golfowe we Włoszech i Najlepsze pole golfowe w Europie.
Antognolla będzie obejmować XII-wieczny zamek i posiadłość przekształconą w ekskluzywny międzynarodowy kurort Six Senses XXI wieku, w którym znajdzie się ekskluzywny hotel i jedno z najlepszych pól golfowych w kraju, a także ograniczona liczba ekskluzywnych rezydencji. Projekt będzie jednym z pierwszych tego typu we Włoszech. Zgodnie z wartościami marki Six Senses zamek, Borgo i posiadłość odrodzą się z myślą o zrównoważonym rozwoju. W pierwszym etapie będzie dostępnych 71 pokoi i 17 markowych rezydencji a także różnorodna oferta wellness, 18-dołkowe pole golfowe, szkoła gotowania, gospodarstwo ekologiczne i wiele więcej. Zachowana zostanie oryginalna, zabytkowa architektura, stanowiąca kluczowy element inwestycji, a nowe budynki będą odzwierciedlać historię, styl i piękno tego wyjątkowego miejsca.

Więcej znajdziecie klikając tutaj

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl