Ciekawostka

Na stronie ABGC ukazał się ciekawy komunikat. Nie wiemy jak to się ma do rozgrywanego właśnie turnieju Ketler na 3 polach, ale wygląda na to że jutro mogą być problemy z rozegraniem ósmego dołka. Według naszej wiedzy na ósemce od rowu natkniemy się na różowy płotek i namioty. Ósmy dołek najprawdopodobniej będzie rozgrywany z tee ósemki na gren małego pola , a dziewiątka z tee ósemki małego pola na dziewiąty green dużego pola.

Poniżej treść oświadczenia zamieszczonego na stronie ABGC.

Zarząd spółki Golf Amber Baltic przeprasza wszytkich za niedogodności wynikające z zajęcia części dołka nr 8 przez firmę Centurio z Warszawy. Wyjaśniamy, że 12 lipca w godzinach rannych firma Centurio w porozumieniu z firmą ochroniarska Ekotrade wtargnęła na teren pola golfowego i zajęła działkę nr 89 przedstawiając umowę dzierżawy z Gminą Wolin. Sprawa została zgłoszona w Komisariacie Policji w Wolinie i podjęta została interwencja u Burmistrza Wolina Pana Eugeniusza Jasiewicza. W wyniku tego Burmistrz “w związku z niedopełnieniem obowiązków określonych postanowieniem & 4 umowy dzierżawy nr 798” wezwał firmę Centurio do przestrzegania umowy i “spowodowanie możliwości organizacji” jutrzejszego turnieju pod rygorem natychmiastowego rozwiązania umowy dzierżawy.

Zarząd Golf Amber Baltic czeka na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy a niezależnie od tego zorganizowaliśmy tymczasowe obejście dołków nr 8 i nr 9 aby naszym członkom i Gościom pola golfowego zapewnić w miarę możliwości w miarę niekolizyjne zagranie całego pola. Jeszcze raz przepraszamy i czekamy na proceduralne rozstrzygnięcia.

Zarząd GAB sp. z o.o.