Finał World Golfers Championship i Diners Club Trophy tuż, tuż

Finał World Golfers Championship i Diners Club Trophy tuż, tuż

Na polu w Binowie możemy obserwować już wzmożony ruch. Nawet wieczorową porą widać sporo ćwiczących i grających golfistów, to zapewne finaliści tegorocznego cyklu WGC.
Pełną parą trwają prace pielęgnacyjne na polu, których, jak widać na zdjęciu, wprawdzie z balkonu ale osobiście, dogląda sam dyrektor pola a zarazem organizator cyklu WGC – Sławek Piński. Nieco uciążliwy, ale konieczny remont tarasu został już zakończony, a
pole w naszej ocenie jest we wspaniałej kondycji. Piaskowane greeny wyglądają doskonale a przycięte rafy nie wydają się już tak przepastne jak zwykle – nic tylko grać i cieszyć się wspaniałą pogodą.
Już w najbliższą środę w Binowie, dniem treningowym rozpoczną się finałowe turnieje World Golfers Championship i Diners Club Trophy. Organizatorzy spodziewają się uczestnictwa około 160 golfistów wyłonionych w dwunastu eliminacjach rozegranych w kraju i za granicą. W eliminacjach wzięło udział blisko 1000 golfistów. Rozegrana zostanie również kategoria Celebrities. Dziewięciu zwycięzców będzie reprezentowało Polskę na światowych finałach, które rozegrane zostaną w listopadzie tego roku w RPA i na Abu Dhabi. Zapowiada się niezła konkurencja! Niektórych zwycięzców już znamy i możemy im pogratulować to zwycięzcy Grand Prix, zwycięzców turnieju finałowego zna tylko Pan Janek, który każdego roku typuje ich bezbłędnie, o czym mogliśmy się przekonać w latach ubiegłych. Uczestnikom polecamy zatem oprócz dobrej gry, wkraść się jakoś w łaski Pana Janka ….może akurat was wytypuje :). Redakcja życzy wszystkim doskonałej gry i zwycięstwa i czekamy na dziewięciu wspaniałych….