STARS CUP 2013

Turniej golfowy STARS CUP 2013 w Sobieniach Królewskich.
W turnieju uczestniczyły gwiazdy, które czynnie uprawiają tę dyscyplinę sportu. Jest ich jeszcze niestety jak na lekarstwo, ale miejmy nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Posród znanych w turnieju wystąpili m.in. Mariusz Czerkawski, Tadeusz Drozda, Mikołaj Grabowski, Tomasz Iwan, Jacek Kawalec, Krzysztof Materna, Martyna Mierzwa, Elżbieta Panas, Wojciech Pijanowski, Jacek Rozenek.
Już przed startem zawdodnicy jak na gwiazdy przystało zostali zaproszeni na symboliczną lampkę szampana. Szampański humor graczy został podtrzymany jeszcze po zawodach w pomarańczowej strefie relaksu, w której gracze i goście raczyli się bąbelkami Veuve Clicquot. W trakcie imprezy dodatkowo odbyły się wybory na Najsympatyczniejszą Gwiazdę Turnieju, tytuł ten został przyznany Jackowi Rozenekowi , który dodatkowo
otrzymał 6 litrową butelkę szampana Veuve Clicquot, weekend z Mercedesem oraz członkowstwo w Klubie Golfowym Sobienie Królewskie.
Najdzielniejszym uczestnikiem zawodów został okrzyknięty Jacek Kawalec, który pomimo iż dopiero zaczyna swą przygodę z golfem, każdy dołek dogrywał do końca.
Zwyciężyli:
W kategorii stableford netto :
1.Krzysztof Materna – zdobywca pucharu STARS CUP 2013
2.Jacek Rozenek
3.Tomasz Iwan
W kategorii stableford brutto:
1.Martyna Mierzwa – zdobywczyni pucharu STARS CUP 2013
2.Mariusz Czerkawski
3.Elżbieta Panas
W kategorii stableford OPEN:
1. Dariusz Kościkiewicz
2. Marek Janiec
3. Brygida Morańska

Na zdjęciu (od lewej) Eliza Sawicka, Artur Krajewski, Katarzyna Pietraszek – Wlasciciele Open Golf Tournament
https://www.facebook.com/Opengolftournament?fref=ts