Baltica Ladies Golf Cup 2014

Baltica Ladies Golf Cup 2014

Na polu golfowym Binowo Park po raz dziewiąty rozegrano jeden z największych kobiecych turniejów golfowych w Polsce Baltica Ladies Golf Cup. Wzięło w nim udział 61 kobiet: 35 rywalizowało w turnieju głównym na mistrzowskim polu golfowym, 26 w turnieju texas scramble na polu 9-dołkowym. Oprócz pań, w Turnieju Towarzyszącym, zagrali również panowie, a liczna grupa początkujących uczestniczyła w Akademii Golfa i konkursach na putting greenie i closest the pin. W tym gronie znalazła się również reprezentacja drużyny piłkarek ręcznych SPR Pogoń Baltica Szczecin. Była to jedna z największych imprez organizowanych w Binowie, w której łącznie wzięło udział ponad 200 osób.

Nie tylko golf był obecny podczas tego wydarzenia. Już podczas oficjalnego powitania zaczęła się loteria, a dwóch szczęśliwców wylosowało cenne nagrody ufundowane przez współorganizatorów i partnerów turnieju. Przed wystartowaniem golfistów miała również miejsce bardzo atrakcyjna prezentacja nowego modelu BMW 4 serii Coupe.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa Baltica Wellness & Spa, z masażami relaksacyjnymi i makijażem dla chętnych Pań.

Fitness World z Radisson Blu Szczecin przygotował ciekawy pokaz Zumba Fitness. Trzy trenerki w energetyczny sposób wykonywały układy ćwiczeń w rytm muzyki.

Sebastian Zając z firmy „Samsebastianstyle” przygotował pokaz sztuki fryzjerskiej „Barber Group”.

W ciągu całego dnia trwały turnieje golfowe, konkursy, pokazy. Impreza zakończyła się loterią i ceremonią wręczenia nagród. Najlepszymi golfistkami Baltica Ladies Golf Cup 2014 zostały Elżbieta Górska w kategorii brutto i Małgorzata Jacyna – Witt w kategorii netto. W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Ewa Piesik – netto juniorki, Jadwiga Rogaczewska i Alicja Węgrzyn-Grześkowiak – texas scramble, Karol Góra – netto mężczyźni, Julia Gaweł – nearest the pin dla początkujących, Maciej Simiński – konkurs na putting greenie, Dorota Zalewska – nearest the pin dla zaawansowanych golfistek, Izabela Roman – longest drive.

Współorganizatorami i partnerami turnieju oraz fundatorami wielu bardzo atrakcyjnych nagród byli: Baltica Wellness & Spa, Pazim Sp. z o.o., BMW Bońkowscy, hotel Radisson Blu Szczecin, Unity Line, PKO BP, Kokka.me.

Za rok jubileuszowa dziesiąta edycja Baltica Ladies Golf Cup.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl