Czym się różni bankier od bankowca?

Czym się różni bankier od bankowca? Tym czym rentier od rencisty :). To chyba wiedzą wszyscy, ale jeszcze nie wszyscy wiedzą, że w najbliższą sobotę w Binowie odbędzie się turniej “Liga Golfowa Bankowców”. Tylko 4 pola golfowe w Polsce są gospodarzami tego cyklu turniejów a wśród nich Binowo Park. Turniej jest otwarty dla wszystkich chętnych golfistów. Organizatorzy i sponsorzy “na bank” zapewniają bardzo atrakcyjną aranżację i nagrody. Pogoda będzie….., wiadomo jaka, bo pogoda jest dla bogaczy, a bankowcy + pogoda = turniej golfowy :).
Tym którzy, chcą się przejechać na południe i podpisać deklarację w Częstochowie (lekarzom tłumaczymy, że chodzi o deklarację wydania Karty Diners Club) polecamy w
najbliższy weekend 7 i 8 czerwca kolejne eliminacje World Golfers Championship oraz Diners Club Trophy. W sobotę w Rosa Private Golf Club, w niedzielę Krakow Valley Golf & Country Club, gdzie zawodnicy będą walczyć jak zwykle w sześciu grupach handicapowych o awans do finału krajowego. Tegoroczny finał rozgrywek odbędzie się pod koniec sierpnia, oczywiście w Binowie a zwycięzcy pojadą reprezentować Polskę podczas światowego finału, który odbędzie się w Republice południowej Afryki (World Golfers Championship) oraz w Abu Dhabi (Diners Club Trophy).