Pierwszy polski profesjonalny architekt pól golfowych

Pierwszy polski profesjonalny architekt pól golfowych
Michał Terech, długoletni członek zespołu firmy GOLFER, stał się pierwszym polskim profesjonalnym architektem pól golfowych.
Po pomyślnym przejściu skomplikowanego procesu aplikacyjnego, uwzględniającego wszechstronnie architektoniczne, techniczne i menedżerskie umiejętności kandydatów, Terech otrzymał tytuł „Associate Member” Europejskiego Instytutu Architektów Pól Golfowych (EIGCA).
Przyjęcie do grona najlepszych europejskich architektów nastąpiło w obecności ponad pięćdziesięciu golfowych architektów z całego świata, podczas corocznej wiosennej konferencji EIGCA, która w tym roku odbyła się w Portugalskim Estoril.
Michał jest pierwszym Polakiem profesjonalnie przygotowanym do projektowania pól golfowych. Oprócz wykształcenia uniwersyteckiego zdobytego w Szkocji i podyplomowego specjalistycznego kształcenia w Anglii, pracując przez ostatnie pięć lat w Czechach zdobył doświadczenia praktyczne, stawiające go w europejskiej czołówce w dziedzinie golfowych projektów.
Aktualnie Michał zajmuje się realizacją flagowego projektu firmy GOLFER, tworzącej w pobliżu Pragi zupełnie nowy projekt na wielką skalę. 27-dołkowe pola, hotel oraz obiekty towarzyszące resortu o najwyższym standardzie zostaną udostępnione gościom na wiosnę 2016 roku.
Równocześnie nie ustaje wykorzystanie profesjonalnych umiejętności Michała na rodzimym rynku. Współpracując z lokalnymi samorządami i podmiotami prywatnymi, przygotowuje on aktualnie projekty kompleksów golfowych na terenie południowej Polski.