Adrian Meronk znów na podium w NCAA

Znakomita forma Polaka. Adrian Meronk znów na podium w NCAA!

Adrian Meronk znów stanął na podium turnieju w ramach rozgrywek NCAA. 21-latek zajął znakomite 3. miejsce w Mason Rudolph Championship i był najlepszy w swojej drużynie. Zespół Polaka – The Bucaneers Tennessee – zakończył rywalizację na 5. pozycji.

Adrian Meronk miał bardzo pracowite święta. Trzy dni spędził na polu golfowym
w amerykańskim Franklin, gdzie rywalizował w kolejnym turnieju rozgrywek NCAA – Mason Rudolph Championship. Do zwycięstwa zabrakło mu dwóch uderzeń, a w czterech rundach uzyskał wynik -4. W sumie, zaliczył w rywalizacji aż 9 birdie i był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem swojej uczelni The Bucaneers Tennessee. W klasyfikacji drużynowej, zespół Polaka zajął 5. miejsce.

Rywalizację na polu golfowym w amerykańskim Franklin zdominowali zawodnicy uczelni Vanderbilt – Hunter Stewart i Matthias Schwabb, którzy zajęli ex aequo 1. miejsce. Partner Meronka z drużyny, Mateusz Gradecki był 54.

Święta Wielkanocy spędziliśmy na polu golfowym, ale był to dla nas niezwykle udany czas. Nasza drużyna robi nieustanny postęp. Cieszę się, że ponownie uplasowałem się na podium, ponieważ rywalizacja była bardzo wyrównana. W tym miesiącu, czekają nas jeszcze dwa turnieje, w których będziemy chcieli potwierdzić naszą dobrą dyspozycję – powiedział Adrian Meronk.

Kolejny turniej z udziałem Polaków – The Greenbrier Collegiate Invitational – zostanie rozegrany w dn. 13-14 kwietnia.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl