Turniej Członkostwa w Modrym Lesie.

Ponad 70 uczestników brało udział w turnieju Członkostwa w Modrym Lesie. Biorąc pod uwagę, że to listopad i dzień pochmurny to w sumie niezła frekwencja. Uczestnicy musieli się uwijać by zdążyć przed zmrokiem. Sam dyrektor jeździł w trakcie rundy po polu spisując wyniki by przyspieszyć wręczenie nagród. Było tradycyjne “Anabanana” i ognisko dla zmarźluchów. Wręczenie odbyło się już o zmroku i w kategorii hcp 0-36 zwyciężył Marek Witt, który otrzymał członkostwo klubowe w Modry Las Golf Club w sezonie 2015.
Wśród kobiet najlepszą była Anette Jaklund, i jako nagrodę otrzymała 20% zniżki na członkostwo klubowe.
Pierwsze miejsce w kategorii Zielonej Karty (hcp 36,1 – 54) zajął Bogusław Klimek – headgreenkeeper w Modrym Leisie, jednak nagrodę w postaci 20% zniżki na członkostwo w Modry Las Club – została przyznana kolejnemu graczowi obecnemu podczas ceremonii wręczenia nagród – Norbertowi Grzyllowi.

Ps. Redakcja pozdrawia serdecznie właściciela nowego Audi, jesteśmy pełni podziwu mocy głośników jego radia samochodowego oraz “gustownej” muzyki (zwanej w niektórych kręgach ” rąbanką”), której musieli wysłuchać wszyscy obecni na parkingu, pomimo szczelnie zamkniętych drzwi i okien a aucie! Było naprawdę bosko !

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl