Tym razem coś dla podniebienia!

W weekend 24-26.04.2015 Tokyo Sushi’n’Grill świętuje pierwsze urodziny! Ma być dużo atrakcji, świetne menu i japońskie upominki. Pewnie kijów MIZUNO nie będzie, ale warto po rundce wpaść na małe co nieco by nabrać sił przed kolejną rundką.  Oprócz  delektowania się japońskimi frykasami dodatkowo wygrać Toyotę  na  weekend.  Redakcja uwielbia tam jeść, więc polecamy!    Rezerwacje: 91 4 33 71 40 lub tokyo@tokyorestaurant.pl

Na pobudzenie apetytu mały opis ze strony restauracji…

Restauracja Tokio Sushi`n`grill to miejsce, w którym zapraszamy w podróż narodzoną z pasji do kulinarnego dalekiego wschodu. Nasza kuchnia to więcej niż jedzenie – to również przygoda z fascynująca kulturą kraju kwitnącej wiśni. Kulturą, gdzie każdy gest i każde słowo ma swoją wagę, a smakami i aromatami trzeba się delektować, niespiesznie smakując kolejne kęsy. To miejsce dla każdego, kto chce choć na chwilę zapomnieć o szalonym tempie codzienności i zanurzyć się w atmosferze egzotyki.
Sekretem sukcesu restauracji Tokio są japońscy mistrzowie kuchni. Gotując zgodnie z tradycyjnymi recepturami, przywiązują ogromną wagę do wszystkich prawideł wschodniej sztuki kulinarnej. Dzięki temu każde ziarenko ryżu traktowane jest z należną mu uwagą, a kawałki ryby są zawsze perfekcyjnie pokrojone, o idealnym kształcie i grubości. Mistrzowie sushi i sashimi z szacunkiem podchodzą do tradycyjnych receptur. Zasadą kuchni japońskiej jest koncentracja na naturalnym smaku poszczególnych składników potraw. Dlatego też każdy składnik podawany jest w osobnej miseczce, aby smaki się nie mieszały, a potrawy praktycznie nie są przyprawiane.

 2

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl