Floating Garden Szczecin Open

Tradycyjnie turniejem PrAm rozpoczął się trzydniowy turniej dla zawodowych golfistów organizowany na podszczecińskim polu golfowym Binowo Park. Amatorzy grali z zawodowcami w formacie drużynowym gdzie z czterech wyników drużyny brano pod uwagę 2 najlepsze wyniki. To raczej zabawa, ale niosąca w sobie pewne korzyści uczy gry zespołowej, strategii oraz pozwala na podpatrywanie gry zawodowców (jeśli trafi się na takiego, którego warto podpatrywać). Zawody Szczecin Open mają jak na nasze warunki długą tradycję, to osiemnasta odsłona tego turnieju dla profesjonalnych graczy. Zawodowcy powalczą o łączną sumę 30 000 zł.
W turnieju Pro-Am wzięło udział 20 druzyn.Wczorajsi zwycięzcy turnieju Pro-Am , to drużyna zawodów Kamila Chojnickiego, której skład tworzyli Jakub Cieślak, Juhong Kim oraz Janusz Morawiak. Uzyskali oni łącznie 118 uderzeń. Drugie miejsce zajęła drużyna Łukasza Szadnego w składzie Mariusz Konieczny, Roman Lampart oraz Przemysław Szczeciński, a trzecie miejsce Grupa Winnica Turnau z Grzegorzem Zielińskim, Mariuszem Wojtasem, Elżbietą i Pawłem Zwierz.
Po turnieju odbyło się UnityLine Players Party, podczas którego wręczono nagrody zwycięzcom. Na słowa uznania zasługuje menu przygotowane przez “specjalistów” Unity Line. Stoły naprawdę uginały się od smakowitego i wykwintnego jadła!
Rano przed turniejem odbyły się zajęcia zapoznawcze z golfem dla dzieci, zorganizowane przez Binowo Park oraz PGA Polska. Akademię prowadzili Kacper Bobala, Adrian Kaczała i Kamil Tatarczuk.
W poniedziałek rozpoczyna się turniej główny Floating Garden Szczecin Open. Pogoda nie jest ciekawa panuje chłód i zapowiadane są przelotne opady. Mamy nadzieję że ciekawsze będą wyniki i gorące współzawodnictwo! Wczoraj wiał dość porwisty wiatr, który zerwał z uwięzi balon reklamowy firmy Lotos, który niczym monstrualna piłka toczył się po farwayu 18 dołka. W poniedziałek pierwsze starty o godzinie 10. Zachęcamy do odwiedzenia pola i oglądania popisów naszych zawodowców.

0068

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl