Charytatywny Turniej golfowy: STARS CUP

Gwiazdy na pomoc! Charytatywny Turniej golfowy: STARS CUP – Sobienie Królewskie – Skolimów 2015
W sobotę, 11lipca na polu golfowym w Sobieniach Królewskich odbył się charytatywny turniej Stars Cup. Na 18-dołkowym, mistrzowskim polu spotkały się takie gwiazdy jak Tomasz Karolak, Magdalena Boczarska, Piotr Gąsowski czy Jacek Rozenek. Cały dochód z Turnieju został przekazany na rzecz Fundacji Aktorów Weteranów Scen Polskich.
Sobotni turniej cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród amatorów golfa jak i środowiska aktorskiego. Goście tłumnie zjechali się na oddalone 30km od Warszawy pole Sobienie Królewskie. W rywalizacji wzięło udział 28 osób plus caddie, czyli osoby wspomagające graczy turniejowych a wśród nich znaleźli się m.in. Tomasz Karolka czy Magdalena Boczarska. Oficjalnie w turnieju wzięli udział m.in. Piotr Gąsowski, Jacek Rozenek, Wiktor Zborowski czy Tadeusz Drozda.
Najlepszy w konkursie „Nearest to the pin”, w którym piłka powinna znaleźć się jak najbliżej dołka okazał się Jacek Rozenek z wynikiem 30 cm, na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Materna 66cm, a trzecie miejsce zajęli ex aequo Tomasz Karolak i Krzysztof Wieszczek 80 cm. Pierwsze miejsce w klasyfikacji całego Turnieju objęła drużyna w skład której wchodzili Andrzej Jeziorek , Marcin Michalski Marcin i Krzysztof Krauze.
Całe wydarzenie było szczególnie ważne gdyż dochód z turnieju przekazany został na rzecz Fundacji Aktorów Weteranów Scen Polskich.
Z roku na rok przybywa w naszym klubie i na polu golfowym aktorów, którzy zakochali się w golfie. – mówi Piotr Szymański, Dyrektor Sobienie Królewskie Golf&Country Club .Na co dzień można spotkać u nas Pana Tadeusza Drozdę czy Jacka Rozenka. Ogromnie nam miło, że dołączyli do nas również i dzisiaj. – dodaje.
Następnego dnia odbyła się druga część wydarzenia – piknik golfowy w Skolimowie. Na pikniku w Domu Aktora w Skolimowie pojawiło się wielu znakomitych artystów: Emilia Krakowska, Lidia Stanisławska, Ewa Ziętek czy Olgierd Łukaszewicz a także przedstawiciele młodszego pokolenia jak np. Krzysztof Wieszczek, Kasia Nova i Rafał Zawierucha. Zawodnicy mogli odpocząć i odetchnąć po rozegranym turnieju a także odebrać wywalczone trofea zaś zaproszeni goście zaznajomić się z tematyką golfa podczas organizowanej  Akademii. Ośrodek w Skolimowie powstał w 1928 roku, aby legendarni artyści polskiego teatru i kina mogli godnie spędzić starość. To właśnie dla nich organizowany został charytatywny event.

Zwycięzcy  w klasyfikacji całego Turnieju :

I  miejsce: Drużyna: Jeziorek Andrzej /Michalski Marcin/Krauze Krzysztof

II miejsce: Drużyna: Drozda Tadeusz/Kubicki Jacek/Oraczewski Krzysztof/Pytkowski Paweł

III miejsce: Drużyna: Strzelecki Andrzej/Michalski Sławomir/Stanowska Urszula

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl