II Golfowe Mistrzostwa Lions Club

II Golfowe Mistrzostwa Lions Club odbyły się w dniu 19 września w Gradi Golf Club w otoczeniu Pałacu Brzeźno. Na to wydarzenie dotarło wiele osób z Klubów Lions z Polski oraz z zagranicy. Grze sprzyjała piękna pogoda oraz wzorowo przygotowane pole golfowe. Do dyspozycji gości niegrających w golfa przygotowano akademię golfową, SPA piwne, masaże oraz korty tenisowe.
Wyniki:
Klasyfikacja Stb. netto:
I miejsce Andrzej Walkowski
II miejsce Zbigniew Folta
III miejsce Marzena Gradecka
Klasyfikacja Stb. brutto:
I miejsce Marek Janusz
II miejsce Paweł Jarosz
III miejsce Romuald Wachowiak
Nagrodzono także dodatkowe konkurencje. W kategorii najlepiej zagranych dołków par 3 zwyciężył Marek Janusz , a w kategorii dołków par 5 Zbigniew Folta.
Golfowe Mistrzostwa zakończyła Gala Golfowa, której towarzyszyła znakomita zabawa do białego rana. Wszyscy goście wspaniale się bawili nie zapominając jednocześnie o głównym przesłaniu imprezy. Podczas Gali odbyła się licytacja na rzecz stypendiów dla dzieci z ubogich rodzin. Dzięki aukcji charytatywnej udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, bo około 10 tysięcy złotych. Było to możliwe dzięki tradycyjnemu wsparciu i dobremu sercu, właścicieli Pałacu Brzeźno Państwa Gradeckich.
Pomimo zbliżającej się jesieni wydarzeniu towarzyszyła naprawdę piękna, wręcz letnia pogoda a cała impreza otoczona była pozytywną aurą oraz przyjazną atmosferą

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl