Zainwestuj w rezydencję na polu golfowym.

Zainwestuj w rezydencję na polu golfowym.

 0238

Hiszpania obdarzona świetnymi warunkami klimatycznymi jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w których spotykają się golfiści ze wszystkich kontynentów. Ze względu na stosunkowo wysokie temperatury przez cały rok sezon trwa tam na okrągło, a pola golfowe tętnią życiem nawet w święta Bożego Narodzenia. Jeżeli dodamy do tego niepowtarzalne piękno, bogatą kulturę i fantastyczną kuchnię to Hiszpania prezentuje się jako idealne miejsce na zakup apartamentu czy domu.

Czy można wyobrazić sobie piękniejszy widok z okna dla golfisty niż pole golfowe? Nieruchomość golfowa pozwala cieszyć takim widokiem, mieć nieustanny kontakt z przyrodą i to z gwarancją, że w przyszłości żadne nowe budowle nie zakłócą nam tej harmonii. Zakup atrakcyjnie położonej nieruchomości, zwłaszcza w czasach niestabilności ekonomicznej, jest wyjątkowo pragmatyczną, zabezpieczającą kapitał inwestycją. Sektor nieruchomości golfowych charakteryzuje się wyjątkowo dobrymi prognozami rynkowymi, dlatego też nabycie takiej rezydencji w Hiszpanii jest bezpiecznym i doskonałym krokiem inwestycyjnym. Nieruchomość golfowa pozwala nam cieszyć się urlopem w słońcu Hiszpanii o wybranej porze roku, a w międzyczasie możemy ją wynajmować, by zarabiała sama na siebie.

Niewątpliwie najpopularniejsze pola golfowe zlokalizowane są na Costa del Sol (południe Hiszpanii) oraz na Costa Blanca (wschodnie wybrzeże) i na Majorce (Baleary). Ekskluzywne ośrodki golfowe zrzeszają zawodników z całego świata, są znakomitym miejscem do prowadzenia ważnych rozmów i nawiązywania atrakcyjnych relacji biznesowych. Posiadłość na polu golfowym to nie tylko bezsprzeczny prestiż, ale też bezpieczeństwo – tego typu nieruchomości zawsze znajdują się na zamkniętym i całodobowo chronionym terenie. Ponadto standard wykończenia inwestycji usytuowanych w takim resorcie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, decydując się na nieruchomość na polu golfowym zyskujemy również dostęp do towarzyszącej mu infrastruktury, m.in.: restauracji, barów, sklepów, basenów oraz ośrodków SPA.

0185

Oferta nieruchomości golfowych na południu Europy gwarantuje nam udany urlop o wybranej porze roku, możliwość gry na wielu malowniczych polach golfowych na preferencyjnych warunkach, a także stanowi doskonałą, długoterminową inwestycję. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości golfowych na stronie http://casaensol.pl/, a w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt na casaensol@casaensol.pl.

EAN195_R

Zapisz

Zapisz

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl