Zawody narciarsko-golfowe.

Póki co zima trzyma, za oknem mróz i skoro grać nie można to z przyjemnością polecamy zawody narciarskie i to w cale nie w górach, chociaż na Gubałówce. W piątek, 20 stycznia o godzinie 17:00 na szczecińskiej Gubałówce odbędą się zawody narciarsko-golfowe. Impreza składa się z dwóch części narciarskiej i golfowej. Pierwszy etap zawodów to dwukrotny przejazd slalomem specjalnym. Drugim etapem będzie turnie golfowy w Binowie. Odbędzie się on, w zależności od pogody, w marcu lub kwietniu.

Etap pierwszy.

Start w zawodach narciarskich/snowboardowych kosztuje dzięki wsparciu zawodów przez naszego kolegę klubowego Włodzimierza Bryłę, tylko 85 zł dla dorosłych i 45 zł dla juniorów. W cenie zawarte jest korzystanie z wyciągu orczykowego i impreza w „Chacie” na Gubałówce podczas zawodów.
Liczy się lepszy czas z dwóch przejazdów a nagrody przewidziano za trzy miejsca w kategorii połączonej, oraz za I miejsce kobiet, I miejsce juniorów i I miejsce snowboard. Po zawodach, wręczenie nagród dla zwycięzców odbędzie się w Chacie na Gubałówce podczas imprezy integracyjnej. Oprócz pomieszczenia Bacówki dostępny będzie także taras oraz przygotowane zostanie duże ognisko.

Zgłoszenie uczestnictwa w zawodach do wtorku 17.01.2017 do godziny 15:00     info@binowopark.pl, lub tel. 91 404 15 33

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl