Gramy w Golfa jesienią?

 

Polska złota jesień sprzyja wszelkim aktywnościom, także grze w Golfa. Gramy nie tylko jesienią ale także do pierwszych śniegów. Jesienna radość z gry jest wcale nie mniejsza, a niższe temperatury doskonale rekompensuje nam  jesienna feeria barw.

Wraz z końcem lata wcale nie odstawiamy kijów w kąt. To przecież oczywiste!  Jest przecież wiele powodów, dla których jesień to doskonała pora roku do uprawiania naszej ulubionej dyscypliny. Wystarczy przypomnieć:

  1. Więcej spokoju. Jesienią na polu golfowym jest nieco mniej graczy. To idealne warunki, by oddać się każdemu uderzeniu bez pośpiechu, z większą precyzją i przyjemnością. Pełna koncentracja, pełne zadowolenie i wyciszenie.
  2. Maksymalna satysfakcja. Po intensywnym okresie golfowym podczas letnich miesięcy z przyjemnością można delektować się zapamiętanym ruchem ciała podczas swingu czy też bardziej precyzyjnym drajwem. Sprzęt jest sprawdzony, ograny a pole dobrze znane – pozostaje tylko korzystać z udoskonalonych umiejętności.
  3. Piękne widoki. To właśnie jesienią pola golfowe mienią się ciepłymi barwami słońca. Krajobraz zyskuje dużo więcej kolorów i odcieni. Spokój i nieśpieszna atmosfera pozwalają nasycić oczy i cieszyć się z kontaktu z naturą.

Przygotuj się na jesienny flight

Choć nasza polska złota jesień jest piękna, potrafi być także kapryśna… Zmienność temperatury powietrza, warunków atmosferycznych, przesilenie – to może skończyć się chorobą bądź czasowym osłabieniem. Dlatego, aby w pełni cieszyć się grą o tej porze roku, trzeba także zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Tutaj z pomocą przychodzi nam unikalny i kompletny suplement diety – Immunocal.

Immunocal to izolat białka serwatki o opatentowanej, innowacyjnej technologii produkcji, dzięki której udało się zachować niespotykaną gdzie indziej postać cysteiny wiązanej. Jego wyjątkowość  polega na tym, że w naturalny sposób podnosi poziom glutationu w organizmie. Ten najsilniejszy z antyoksydantów ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, kondycję fizyczną, wygląd, a przede wszystkim wytrzymałość i odporność organizmu. Immunocalto jedyny tego typu produkt, który w kompleksowy sposób chroni i wzmacnia nasze komórki ciała.

Immunocal jest uznany przez wielu światowej sławy profesjonalnych sportowców oraz autorytety naukowe. Cieszy się ogromnym zaufaniem dzięki temu, że:

  • Poprawia koncentrację

  • Zwiększa wytrzymałość organizmu i siłę mięśni

  • Przyśpiesza regenerację

  • Obniża stres oksydacyjny

  • Usprawnia pracę antyoksydantów

  • Zwalcza wolne rodniki

 

Immunocal jest całkowicie bezpiecznym produktem, a jego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. Potwierdzeniem działania są także chroniące formułę patenty. W naszym kraju cieszy się zaufaniem i wzięciem konsumentów już od 10 lat. Jeśli chcesz na polu golfowym powtarzać za każdym razem swoje najlepsze uderzenie – zacznij dzień od Immunocalu!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl