Z miłości do najbliższych!

Co roku ogarnia nas gorączka świątecznych przygotowań. Planowanie potraw, generalne porządki w domu i lista prezentów pod choinkę. Przecież chcemy zobaczyć uśmiech i zadowolenie obdarowanych przez nas osób. Dlaczego by w tym roku nie ofiarować najbliższym czegoś, co sprawi, że ten uśmiech i radość będą towarzyszyć im oraz nam nie tylko w święta, ale przez cały rok?

 

Strzał w dziesiątkę

Suplement diety pod choinkę to doskonałe rozwiązanie z kilku powodów. Przede wszystkim unikamy ryzyka nietrafionego prezentu. Ale najważniejsze jest to, że w ten sposób wyrażamy troskę i nasze uczucia do najbliższych. To także dobry czas, aby na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o swoim zdrowiu. Przecież żyjemy nie tylko dla siebie…

Zaufaj najlepszym

Ale jak wybrać produkt? Najlepszy będzie ten o potwierdzonym naukowo i szerokim spektrum działania. Ten, który jest naturalny i rekomendowany przez autorytety. Uniwersalny, ale kompletny.

Takim produktem jest Immunocal – izolat białka serwatki o opatentowanej, innowacyjnej technologii produkcji. Jego wyjątkowość polega na tym, że w naturalny sposób podnosi poziom glutationu w organizmie. Ta niezwykła cząsteczka ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, kondycję fizyczną, wygląd, a przede wszystkim wytrzymałość i odporność organizmu.

Immunocal to jedyny tego typu produkt, który w kompleksowy sposób chroni i wzmacnia nasze komórki ciała. Dlatego też jest świetnym wyborem dla każdego,

niezależnie od wieku czy stylu życia. To nutraceutyk uznany przez wielu światowej sławy profesjonalnych sportowców oraz autorytetów naukowych. Cieszy się

ogromnym zaufaniem dzięki temu, że:

 • Detoksykuje
 • Zwiększa wytrzymałość organizmu i siłę mięśni
 • Przyśpiesza regenerację tkanek i organów
 • Obniża stres oksydacyjny
 • Usprawnia pracę innych antyoksydantów
 • Zwalcza wolne rodniki 

  Co bardzo ważne, Immunocal jest całkowicie bezpiecznym produktem. Jego skuteczność potwierdzają badania oraz 77 patentów w 28 krajach świata. W Polsce cieszy się zaufaniem konsumentów już od 10 lat. Immunocal jest gwarancją najlepszego wyboru dla zdrowia i formy.

  Kolagen zamiast pereł

  Każda kobieta lubi pięknie wyglądać. Daje jej to więcej pewności siebie i ten charakterystyczny błysk w oku. Dlatego w tym roku, oprócz biżuterii, warto podarować jej eliksir młodości…

  Blue Calorad to jedyny tego typu kolagen na rynku. Wyprodukowany z ryb ma postać hydrolizatu do picia o długich wiązaniach peptydowych. Wzbogacony jest także wyciągiem z borówki amerykańskiej oraz aminokwasami egzogennymi. Ta unikalna, kompleksowa formuła gwarantuje wyjątkową skuteczność i szybkie wchłanianie.

  A jakie korzyści możemy zauważyć? Kolagen odpowiada za regenerację tkanek miękkich, w tym stawów, więzadeł,dziąseł, a także skóry. Przeznaczony jest dla wszystkich osób, które ukończyły 25. rok życia. Pozwala na dłużej zachować nie tylko młody wygląd, ale także sprawność.

 

Kolagen Blue Calorad

 • Zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry
 • Przyspiesza odbudowę i regenerację tkanek
 • Przyspiesza gojenie ran
 • Dba o elastyczność stawów
 • Zapobiega powstawaniu zmarszczek 

 

Świąteczny nastrój już teraz Firma GSH Polska przygotowała specjalny świąteczny zestaw upominkowy o wartości 470 zł w cenie 350 zł!

Zestaw opakowany w świąteczną folię, gotowy do położenia pod choinkę, zawiera 1 opakowanie Immunocal oraz 1 butelkę Blue Calorad.

Sprawmy aby świąteczne życzenia zdrowia nabrały realnego wymiaru 🙂

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl