Turniej Otwarcia Sezonu w KCC

Pierwszy turniej otwarcia sezonu w Zachodniopomorskiem zorganizował KCC.  Pogoda typowo wiosenna, bo jeszcze z nieco mroźnawym wiatrem, ale słoneczna i z przyzwoitym wskazaniem słupka rtęci, zachęciła ponad pół setki golfistów do przyjazdu do Grębowa.

Oprócz naturalnie najbliższego Szczecina przybył nawet desant z Gorzowa, Moglibyśmy napisać, że był to desant miłośników marki Taylor Made, zwabionych cennymi nagrodami w turnieju i atrakcją w postaci Demo Day marki Taylor Made, ale wiemy że głównym powodem było tradycyjne turniejowe śniadanko, piękno grębowskiego pola oraz wspaniała atmosfera towarzysząca każdemu turniejowi. O doskonałym przygotowaniu nie wspominamy, bo to przecież oczywiste.  Miło było po wstrętnej, zimowej, przerwie znów zobaczyć uśmiechnięte twarze golfistów i chłonąć gwar radosnych opowieści o właśnie rozegranej rundzie.

Turniej rozegrano w systemie Stb. netto w grupach hcp oraz łacznej brutto.

Zacznijmy do najmłodszych, gdzie w kategorii juniorów zwyciężył  Tristan Kolasiński ( 41 pkt. Stb.)

W grupie 0- 18 zwyciężył Mariusz Konieczny ( 32), drugie miejsce zajął Mariusz Wawrzyński ( 31) a trzecie zdobyła Małgorzata Jacyna – Witt  ( 29) . Tak naprawdę pierwsze miejsce zdobył Robert Kamiński  ( 35) ale ponieważ zwyciężył również w kategorii brutto i w niej otrzymał nagrodę , z kategorii netto został wyłączony.

w grupie 18,1- 36  najlepszy wynik (41)  miał  Tristan Kolasiński , jednak ponieważ zwyciężył również w grupie juniorów w której otrzymał nagrodę, w grupie hcp został pominięty i tym sposobem pierwsze miejsce przypadło Michałowi Machowskiemu ( 40 ), drugie Filipowi Koprykowi a trzecie Markowi Januszonek.

Redakcja ufundowała dodatkową niespodziankę w postaci biletów do szczecińskiej Opery na zamku, które zostały rozlosowane wśród uczestników. Szczęcie tym razem uśmiechnęło się do Anny Britzen.  Pozostałym polecamy doskonałe spektakle o których możecie dowiedzieć się więcej na stronie Opery na zamku.

red.  

Zdjęcia z turnieju tutaj

Słowa kluczowe
Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl