Wreszcie otwieramy sezon!

Gdzieś tam w świecie jarają się jakimś turniejem u Augusta o zielony żakiet. 🙂

I o co tyle zamieszania?

Od 1934 roku grają z drobną przerwą na wojnę, to chyba się już trochę mogło znudzić – nie? Zwłaszcza, że jeden koleś Jacek zdaje się z Ameryki, wygrał to sześć razy!  I turniej jakiś taki biedny jest, bo tę zieloną marynarkę dla zwycięzcy po roku trzeba oddać. I uczestników jakoś tak nie tylu, co u nas!

U nas to się dopiero będzie działo!

Zwłaszcza, że już dwa dni temu z pól “zszedł” śnieg i na pola zaczęli wpuszczać! Na niektórych polach to nawet letnie greeny do grania były! W końcu kwiecień mamy to chyba najwyższy czas sezon rozpocząć!

I tak, w sobotę w Kamieniu mamy turniej Otwarcia sezonu połączony z Demo Day marki Taylor Made  i dniem otwartym dla tych, którzy mają ochotę dowiedzieć się czym jest golf. Tym osobnikom pole organizuje bezpłatne zajęcia szkoleniowe w godzinach: 11-12 lekcja na putting greenie, 12-13 lekcja na Driving Range. Sprzęt do nauki zapewnia klub. Jeżeli znacie kogoś, kto jeszcze nie gra a jest zainteresowany, to jest to odpowiednia okazja.

 

Niedzielę 8 kwietnia, spędzimy w Binowie gdzie odbędzie się I Turniej Klubowy Binowo Park Golf Club. Starty przewidziane są z dwóch tee od godziny 09:00 do 11:10.  Starty początkujących na 9-dołkowym polu golfowym zaczną się od godziny 10:30. Zawodników z hcp 0 – 12,4 czeka w Binowie mała niespodzianka, gdyż w związku z tym, że  w tym roku Klubowe Mistrzostwa Polski odbędą się w Binowie, a mężczyźni będą grali z białych tee, w Turniejach Klubowych grupa ta będzie grała również z białych tee. Turnieje Klubowe będą jedną z form wyłonienia reprezentantów klubu.

Tym, którzy nie czują się jeszcze na siłach, by uczestniczyć w turniejowych rozgrywkach pozostają w naszym rejonie jeszcze 2 pola, na których nic turniejowego w tym tygodniu nie przewidziano. Amber i Modry Las tym razem gramy tylko dla czystej przyjemności.

Zawsze możemy jeszcze skoczyć do wcale nie tak odległego Gorzowa, gdzie w niedzielę na 9 fajnych dołkach Zawarcia możemy wziąć udział w turnieju otwarcia sezonu! Możemy pomknąć jeszcze trochę dalej aż do Kalinowych Pól i zagrać tam również w turnieju o jakże rzadkiej nazwie- czyli otwarcia sezonu!     

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak tylko uznać oficjalnie sezon golfowy za OTWARTY!

Życzymy miłej gry , super gry, wyników i do zobaczenia na polu!

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl