Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie

Jeden z najważniejszych turniejów golfowych w regionie już we wrześniu!

Duda-Cars Open

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie

 

W weekend 1-2 września odbędzie się turniej Duda-Cars Open Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie oraz Mistrzostwa Wielkopolskiego Klubu Golfowego. Jak co roku pasjonaci golfa spotkają się na Kalinowych Polach. Zawodnicy zmierzą się w konkurencjach dodatkowych Longest Drive oraz Nearest to the Pin.Będą mieli także szansę wziąć udział w konkursie Hole in One, któryco roku budzi największe emocje.Na zwycięzcę czeka nowy Mercedes-Benz Klasy C Coupé.

W turnieju mają możliwość zagrać maksymalnie 144 osoby. Zawodnicy mogą rejestrować się na stronie https://wkgolf2018.pl/zapisy/ do 28 sierpnia. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnej karty HCP lub Zielonej Karty. Kwalifikacja nastąpi na podstawie kolejności zgłoszeń i płatności.

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie to turniej przyciągający pasjonatów golfa, którzy cenią sobie sportową rywalizację na najwyższym poziomie. Nie mogło tu zabraknąć marki Mercedes-Benz. Zarówno w golfie, jak i przy konstruowaniu Mercedesów liczy się przede wszystkim precyzja i doskonałość. Te dwie wartości pozwalają wyjść na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów– mówi Bolesław Szołkowski z Duda-Cars Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz.

 

Duda-Cars Open Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie będą świetną okazją do nawiązania ciekawych relacji w świecie golfa, ale i biznesu. Na turniej zapraszane są również osoby towarzyszące. Pierwszy dzień golfowych zmagań zakończy się uroczystym, wieczornym bankietem.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie towarzyszą turniejowi. Sponsor tytularny przygotował cykl wydarzeń golfowych dla wszystkich chętnych uczestników turnieju –  Duda-Cars Golf Experience. Trening pod okiem trenera na driving range w Solei Golf Poznań oraz jazdy testowe samochodami marki Mercedes-Benzodbędą się w dniach 8 oraz 22 sierpnia.

Więcej informacji o turnieju dostępnych jest na stronie https://wkgolf2018.pl/ oraz https://www.facebook.com/OtwarteMistrzostwaWielkopolskiwGolfie/.

Partnerami Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie są: Duda-Cars Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz, Dom Inwestycyjny Xelion, JLSW Janaszczyk Lis & Wspólnicy Radcowie Prawni Spółka Komandytowa, Terra.Haus, Art Of Investment, Gomez, Bogi golf, Golf pin, Solei, Candeo, Grecos, Lyfe, Core Clinic, CryoSpace Clinic, Paso, Dom Wydawniczy Rebis, Kalinowe Pola Golf Course.

Partnerami wieczornej imprezy są: Premium Cigars oraz Świat Whisky

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl