Kultowa Polonia Cup!

Turniej Polonia Cup jak co roku już od 24 lat odbędzie się w Amber Baltic Golf Club w sierpniu i będzie jak zwykle wydarzeniem w polskim świecie golfowym. Jest to najstarszy, cyklicznie rozgrywany turniej golfowy w Polsce. Ogromny sukces poprzednich edycji tego turnieju powoduje zwiększające się z roku na rok zainteresowanie golfistów. W ubiegłym roku udział w turnieju wzięło ponad 100 zawodników, reprezentujących Polskę a także golfową Polonię z niemal całej Europy, oraz USA i Kanady .  

Ideą powstania turnieju Polonia Cup była integracja środowiska polskich golfistów z „golfową Polonią” oraz z grającymi w golfa cudzoziemcami, zawodowo lub rodzinnie związanymi z naszym krajem. W każdej z edycji turnieju specjalny puchar i nagrodę otrzymuje najlepszy golfista – Polonus, a zwycięzcy są wyłaniani w wielu kategoriach turniejowych.

Sponsorem Tytularnym tak jak w ubiegłym roku jest autoryzowany dealer Volvo firma Auto Bruno.

W gronie sponsorów znalazły się firmy reprezentujące zarówno branżę finansów i nieruchomości. Program tegorocznej edycji turnieju Polonia Cup będzie pełen niespodzianek, będzie również konkurs Hole in one i to nie jeden!

To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Wspaniale przygotowane Pole Golfowe, sportowa rywalizacja, cudowna atmosfera, bankiet i wspaniałe nagrody czekają!

Bądźcie z nami podczas tego wyjątkowego turnieju – gramy 8-10 sierpnia 2019!

Zapisy do turnieju tutaj ( kliknij)

W przyszłym roku zagramy 25 raz! Będzie jubileuszowo, będą i specjalne atrakcje! Pierwszeństwo startu przypadnie uczestnikom dotychczasowych edycji. Zadbaj by zagrać razem z nami!  

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl