Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie 2019 – ostatni tydzień zapisów!

Wielkopolski Klub Golfowy oraz Grupa AFEKT organizujączwartą już edycję Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie, które odbędą się w dniach 7-8 września 2019 r. na Kalinowych Polach k. Świebodzina. W turnieju udział wezmą amatorzy tej dyscypliny sportu reprezentujący środowisko biznesu, nauki i administracji z województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Golfowy, a sponsorem tytularnym drugi rok z rzędu został Mercedes-Benz Duda-Cars

Kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie, tak jak poprzednie, ma na celu propagowanie golfa w tej części Polski oraz zorganizowanie atrakcyjnej formy spędzenia wolnego czasu dla wszystkich uczestników – mówi Arkadiusz Ograbek, prezes Grupy AFEKT, współorganizator imprezy. Warto podkreślić, że cały program turnieju to szereg ciekawych wydarzeń takich, jak akademia golfa, strefa rodzinna, strefa chillout, jazdy testowe samochodami marki Mercedes-Benz oraz ekspozycja klasycznych samochodów spod znaku gwiazdy pod marką Legends Duda-Cars, a także degustacje i występy artystyczne. Ponadto, zawodnicy powalczą także w konkursie „Hole in One” o nagrodę w postaci bogato wyposażonego samochodu Mercedes-Benz GLC, ufundowanego przez sponsora tytularnego turnieju, Duda-Cars.. – Jako dealer samochodów premium staramy się być blisko golfa i miłośników tej dyscypliny sportu, gdyż wierzymy, że wiele nas łączy. – mówi Bolesław Szołkowski dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Duda-Cars.Zauważyliśmy, że golfiści podchodzą do tego sportu z podobnym zamiłowaniem jak my do Mercedesów, dlatego zdecydowaliśmy się kolejny rok z rzędu wesprzeć tak prestiżową imprezę dla mieszkańców województwa wielkopolskiego i lubuskiego – dodaje.

Oprócz prestiżowego „Hole in One”, uczestnicy Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie będą mogli wziąć udział w konkursie „Nearest to the pin” polegający na trafieniu jak najbliżej dołka, „Longest drive” w kategorii żeńskiej i męskiej, gdzie zwycięży ten, który odbije najdalej oraz „Putting”, a więc puttowanie piłki z różnych odległości.

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie już wkrótce. Zostały ostatnie wolne miejsca dla miłośników tej dyscypliny sportu. Chcąc wziąć udział w zawodach należy być członkiem Polskiego Związku Golfowego i posiadać aktualną kartę HCP, wydaną przez inny narodowy związek lub federację golfa. Ponadto, należy posiadać Zieloną Kartę oraz potwierdzony HCP przez klub macierzysty. W turnieju weźmie udział maksymalnie 144 zawodników. Ich kwalifikacja nastąpi na podstawie kolejności zgłoszeń oraz dokonanych płatności. Zapisy odbywają się przez stronę: https://wkgolf2019.pl/zapisy.

Ubiegłoroczna odsłona turnieju zgromadziła 200 uczestników, a najbliższa edycja będzie obfitowała w jeszcze więcej atrakcji dla amatorów golfa oraz wiele ciekawych nagród.Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe święto gry w golfa na Kalinowych Polach – mówi Zbigniew Lubka, prezes Wielkopolskiego Klubu Golfowego. Program wydarzenia oraz relacje z poprzednich edycji dostępne są na stronie internetowej imprezy:www.wkgolf2019.pl

Sponsorem tytularnym jest Mercedes-Benz Duda-Cars.

Partnerami wydarzenia są: Legends Duda-Cars, Duda-Cars drive.me, Duda-Cars rent.me, Candeo, Xelion, Kancelaria JLSW, WIPEN, Sportofino, Grecos, Good Time Day Spa, STIGA, Młyńska 12, PASO, Core Clinic, Cryo Space Clinic, PS Hair, Gorzka Prawda, Premium Cigars, LYFE Diet Catering, Rebis, Golf Pin, Kalinowe Pola.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl