Licytuj lekcję z Adrianem Meronkiem!

Zachęcamy do włączenia się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wzięcia udziału w wyjątkowej aukcji TIM S.A. na portalu Allegro. Dołóż swoją cegiełkę, aby czynić dobro – wspieraj WOŚP na sportowo!

TIM S.A. oraz Adrian Meronk przygotowali dla Państwa wyjątkowy pakiet, na który składa się koszulka z autografem, kij golfowy, zestaw akcesoriów do golfa oraz godzinna lekcja gry golfa z Adrianem na polu golfowym Toya Golf & Country Club. Załączamy również pamiątkowy certyfikat z gratulacjami i autografem Meronka oraz prezesa TIM S.A. Krzysztofa Folty.

Adrian Meronk to najlepszy polski golfista – we wrześniu 2019 r. wygrał turniej Open de Portugal i odniósł pierwsze zwycięstwo w cyklu Challenge Tour. W listopadzie został pierwszym polskim golfistą w historii, który awansował do European Tour, czyli pierwszej ligi europejskiego golfa.

Szczegóły aukcji:

– godzinna lekcja golfa z Adrianem Meronkiem na polu Toya Golf & Country Club. Lekcja odbędzie się w terminie 365 dni od zakończenia aukcji w terminie dogodnym dla obu stron (Adriana i zwycięzcy aukcji)

– autentyczna, turniejowa koszulka golfowa z autografem Adriana Meronka

– autentyczna, turniejowa rękawica Adriana Meronka z jego autografem

– kij golfowy (putter)

– 3 piłeczki golfowe z autografem Adriana, oraz piłeczka golfowa TIM z takowym

– pamiątkowy certyfikat z gratulacjami i podpisem Adriana Meronka i Krzysztofa Folty

TIM.PL to największa w Polsce platforma sprzedaży online artykułów elektrotechnicznych, prowadzona prze TIM S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Wspieramy inicjatywy, takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – dlatego w tym roku przygotowaliśmy wraz z naszym przyjacielem – Adrianem Meronkiem wyjątkowy pakiet, który zadowoli każdego miłośnika sportu. Akcesoria z autografem najlepszego polskiego golfisty trafią do osoby, która wesprze WOŚP i zwycięży naszą aukcję. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Licytować można tutaj

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl