WCGC i już!

Ruszyły zapisy do polskiej edycji największego korporacyjnego turnieju golfowego świata – WCGC

World Corporate Golf Challenge Poland to polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego na świecie. Rozgrywki odbędą się 11 września 2020 na polu golfowym w Sobieniach Królewskich, a światowy finał – na który pojedzie zwycięska drużyna – w listopadzie w Portugalii. Dwuosobowe drużyny, które chciałyby spróbować swoich sił w polskich rozgrywkach WCGC mogą się zapisywać sięwww.wcgc.pl.Zwycięzcybędą reprezentować Polskę i swoją firmę na polu OitavosDunes w Portugalii, otrzymają zakwaterowanie w pięciogwiazdkowym hotelu The Oitavos, a także bilety lotnicze, stroje narodowej reprezentacji i wiele innych niespodzianek.Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej.

Od momentu powstania turnieju, 25 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów.Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy.W Polsce od 2015 roku turniej organizuje agencja Plej.W ubiegłym roku w World Corporate Golf Challenge Poland wystartowało40 drużyn.Zwycięska drużyna co roku reprezentuje nasz kraj i swoją firmę na światowym finale w Cascais, który tym razem odbędzie się11-15 listopada. Podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również zwiedzić malownicze Cascais i  okolice.

Kto może wziąć udział?

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.
  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.
  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).
  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.
  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja dostępna jest na wcgc.pl/rejestracja 

WCGC Poland 2020to wiele sportowych emocji na pięknym polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club, a także wiele cennych nagród i atrakcji od partnerów turnieju: Mercedes Benz – Auto Idea, Ballantine’s,Premium Yachting, Bunkier Store, Callaway, Odyssey. Organizatorem turnieju jest agencja Plej, wspierana przez e4e.Wydarzenie objęły patronatem medialnym redakcje: OOH Magazine, OOH Event, Media i Marketing Polska, MMP Online oraz MMP24,www.golfpl.com, GolfTV.pl, e-k-g.pl. Zapisy i więcej informacji na www.wcgc.pl

Słowa kluczowe
Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl