No to gramy! Gramy o złote kalesony!

By cieszyć się grą nie trzeba nam specjalnych okazji, turniejów z wypasionymi nagrodami, które (nie wszystkie) czasami okazują się zwykłym spędem, skutecznie ograniczającym przyjemność z gry. Nierzadko mają niewiele wspólnego z czystym sportowym współzawodnictwem, zwłaszcza gdy wartościowa nagroda sprawia, że niektórzy uczestnicy niekoniecznie grają fair lub do przesady przeciągają grę.

Zostawmy jednak rzeczy przykre na boku i cieszmy się samą grą oraz towarzystwem życzliwych ludzi. Usiądźmy po rundzie w kulturalnych i znośnych warunkach, przekąśmy małe co nieco, porozmawiajmy ze sobą i po prostu cieszmy się chwilą. Cieszmy się chwilą tak jak tylko dzieci potrafią się cieszyć, tak w pełni spontanicznie. Niech to, o co gramy nie przesłania nam radości z gry. To tak jak w dzieciństwie grało się nie o coś a dla samej gry. Pamiętacie może jeszcze sławne pytanie z dzieciństwa – o co gramy? Odpowiedź padała krótka – o złote kalesony! Czyli o nic! Gramy, bo chcemy grać i jest nam z tym dobrze. I tyle!

Niedawno powstały Elitarny z nazwy Klub Golfowy w skrócie EKG z sercem podchodzący do golfistów, zaprasza na taki właśnie towarzyski turniej “O złote kalesony”. 

Żeby rozwiać wątpliwości nagrody dla zwycięzców i inne niespodzianki oczywiście są przewidziane, jednak głównym mottem jest wspólne, radosne i ciekawe spędzenie czasu.  Przypomnijmy sobie, że Golf to także spotkania towarzyskie i wspólne spędzanie czasu.  

W dobie smartfonów i Internetu zwykła rozmowa z drugim człowiekiem na świeżym powietrzu urasta do miana wydarzenia!

Zatem by przypomnieć sobie, te prawie zapomniane przesłanie, weźmy udział w takim właśnie wydarzeniu i zagrajmy w turnieju

O ZŁOTE KALESONY na polu golfowym w Krugsdorfie 17 października!

Zapisy do turnieju na stronie Polskiego Związku Golfa

Cieszący się ostatnio co raz większym zainteresowaniem szczecinian i nie tylko szczecińskich golfistów, kompleks Schloss Krugsdorf to 18- dołkowe pole golfowe, które położone jest w tej samej odległości od centrum Szczecina co pole w Binowie. Dojazd doskonałą drogą przez Lubieszyn zajmuje ok. 30 minut. Na terenie kompleksu znajduje się Pałac pełniący funkcję budynku klubowego o wysokim standardzie z restauracją serwującą doskonałe dania oraz przyzwoity hotel. Parking jest duży i przestronny.  I co najważniejsze ceny są naprawdę na przyzwoitym poziomie a obsługa w języku polskim, o czym możemy się przekonać już na najbliższym turnieju O ZŁOTE KALESONY , na który zapraszamy już 18 października!

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl