2nd Golf Indoor Polish Championship już wkrótce!

2nd Golf Indoor Polish Championship już wkrótce!

Już 29 listopada rozpoczyna się druga edycja 2nd Golf Indoor Polish Championship, ogólnopolskiego turnieju na symulatorach TrackMan. W poprzednim  roku w zawodach wzięło udział 100 uczestników.

Tym razem turniej będzie trwał dwa miesiące, aby wszyscy zawodnicy zdążyli spokojnie rozegrać 4 rundy. Każda z nich odbywa się na innym polu w innym kraju. W tej edycji uczestnicy turnieju będą mogli przetestować swoje umiejętności w bardzo odmiennych warunkach, na zróżnicowanych polach od De Campo „Teeth of the Dog’’ (w Dominikanie), przez Liberty National GC (New Jersey, w USA) oraz Royal Troon ( w Szkocji), po Kalinowe Pola GC, które jest pierwszym polskim obiektem w bibliotece TrackMana.

Turniej będzie trwał od 29 listopada do 30 stycznia. Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach stroke play brutto i netto wśród kobiet i mężczyzn. Dodatkowo, dla członków PGA Polska przygotowano osobną klasyfikację.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wydarzeniu towarzyszyć będzie, jak w roku ubiegłym studio turniejowe, relacje video oraz dodatkowe atrakcje.

Turniej organizowany jest przez Studio Gwiaździsta 5.

Zapraszamy do zapisów : https://www.golf-booking.com/en/tournament-NTB8MjAyMS0xMC0zMSAyMDozMTozMQ==

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl