Polonia Open by Żywiec

Wraz z Życzeniami Wspaniałego Nowego Golfowego Roku 2022 obfitego w Zdrowie, Miłość i Wzajemne zrozumienie, Zapraszamy Serdecznie 

na 22-gą edycję turnieju golfowego Polonia Open by Żywiec, 14-stą w randze Polonijnych Mistrzostw Świata i 7. pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOL). Chcielibyśmy, aby ten 22. turniej był wyjątkowy mimo pandemii i sytuacji, jaka panuje na całym Świecie i dlatego też postanowiliśmy zorganizować go ponownie w szczególnym miejscu, jakim jest Trump National Doral Miami, w którym to celebrowaliśmy tak nie dawno w ostatnich dniach przed pandemia nasz 20. jubileusz.

Zapisy do Turnieju już się kończą (20/02/22) prosimy wiec o niezwłoczne zarejestrowanie się, aby zapewnić swoje uczestnictwo w Turnieju. (Ilość miejsc ograniczona) Proszę kliknij tutaj, aby zarejestrować się na 2022 Polonia Open by Żywiec

Program Polonia Open 2022

21-22 lutego

Rundy treningowe (specjalne, promocyjne ceny)

23 lutego (środa)
godz. 8.30

Pierwsza runda turnieju SHOTGUN START, zarówno Panie jak i Panowie na polu Silver Fox Course.

23 lutego (środa)
godz. 13.30

Po pierwszej rundzie ceremonia otwarcia w plenerze/w pomieszczeniach, dobranie par do drugiej rundy na polu Golden Palm.

24 lutego (czwartek)
godz. 11.00-12.30

Lunch i druga runda turnieju, SHOTGUN START wspólnie Panie i Panowie na polu Golden Palm.

25 lutego (piątek)
godz. 8.30

Finałowa Runda turnieju TEE TIME START wspólnie Panie i Panowie na polu Red Tiger, lunch i oficjalne wyniki końcowe.

25 lutego (piątek)
godz. 18.30

Bankiet w plenerze/w pomieszczeniach, ceremonia zamknięcia Turnieju. Cocktail z muzyką na żywo.

26 lub 27 lutego (sobota lub niedziela)
godz. 9.30

BIALKA CUP FLORIDA CLASSIC – kolejna edycja tego wspaniałego turnieju rozgrywana zawsze po zakończeniu Polonia Open. Wkrótce zapowiemy pole golfowe, na którym odbędzie się wydarzenie.  Zapisy prosimy kierować pod nr tel. – 708-516-2222.

*Wszystkie atrakcje zorganizowane podczas turnieju Polonia Open 2021 by Żywiec odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego CDC dotyczących Covid-19.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl