Nowe Reguły Gry w Golfa

Edycja Reguł Gry w Golfa w 2023 roku kontynuuje proces ich modernizacji, kładąc nacisk zarówno na integrację, jak i zrównoważony rozwój. Po raz pierwszy zmodyfikowane Zasady dla graczy niepełnosprawnych zostały w pełni włączone do zasad gry bez konieczności przyjmowania przepisów lokalnych. Organy zarządzające, wspierane przez wieloletniego partnera, firmę Rolex, będą również promować dostęp do Zasad za pomocą aplikacji cyfrowych i mobilnych, przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu druku i dystrybucji ponad czterech milionów książek!

Idziemy z duchem czasów i już teraz możemy pobrać na swój telefon aplikację reguł. Zdecydowanie ułatwi nam to szukanie i szybki dostęp do poszukiwanej reguły lub definicji. Pozwoli to na bieżące rozwianie wątpliwości i wyeliminuje w jakimś stopniu “mity” tworzone przez różnych nie do końca znawców tematu.

Znajdziemy tu także opis i wyjaśnienie typowych sytuacji.

I w wolnej chwili możemy zweryfikować swoją wiedzę i utrwalać ją sobie, rozwiązując różne quizy! Aplikację można ustawić w tryb zwykły i zaawansowany. Zdecydowanie zalecamy pobranie tej DARMOWEJ aplikacji!

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl