Jesteś tutaj
Home > Copyrights

Redakcja GOLFPL.com szanuje cudzą pracę i cudzą własność intelektualną. Tego samego oczekuje od użytkowników i czytelników swojego portalu.

W związku z tym informujemy, że możliwości używania, kopiowania i rozpowszechniania tekstów dostępnych w portalu golfpl.com oraz tv-golf.pl wraz ze zdjęciami, filmami video, grafiką, rysunkami itp. są ograniczone prawami autorskimi, prawami własności intelektualnej oraz innymi prawami, które przysługują ich właścicielom. Jakiekolwiek ich użycie dozwolone jest wyłącznie za naszą zgodą.

Redakcja dokłada wszelkich starań, aby informacje i treści ukazujące się w portalu były rzetelne i zgodne z prawdą. Jednak informujemy, że użytkownik korzysta z informacji i danych na własne ryzyko i odpowiedzialność. Właściciel Golfpl.com, Mediatour Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty związane z utratą lub uszkodzeniem danych, sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych wynikających z zastosowania publikowanych w portalu informacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © by Mediatour. All rights reserved.

The material on this site may not be reproduced, distributed, transmitted, cached, or otherwise used, except with the prior written permission of Mediatour Inc.

Dodaj komentarz

Top