Pro Am International Côte d’Opale, Francja, 22 – 25 kwietnia 2009

Pro Am International Côte d’Opale, Francja, 22 – 25 kwietnia 2009
W tym roku już po raz szesnasty odbedzie się Pro Am International de la Côte d’Opale. Dzięki najdłuższej tradycji i największej liczbie uczestników, turniej ten uważany jest za turniej rozpoczynający sezon we francuskim świecie golfa.

Turniej, który jednoczy zawodowych graczy z amatorami z całej Europy odbędzie się tradycyjnie w Le Touquet. Równolegle na 4 zjawiskowych polach golfowychch (Hardelot les Pins, le Touquet Mer, Belle Dune i Wimereux) zmierzy się 400 uczestników.
XVI edycja Pro Am Cote d’Opale świadczy o ugruntowanej marce tego turnieju. Regularnie rosnąca liczba uczestników i wprowadzane w ciągu 15 lat zmiany doprowadziły formułę tego wydarzenia do perfekcji. Różnorodność ponad stuletnich pól golfowych regionu oferuje widoki zapierające dech w piersiach. Znakomicie przygotowane pola oraz serdeczna atmosfera panująca wśród golfistów, a także wieczorne spotkania połączone z degustacją lokalnych przysmaków i win umożliwiają, wymianę doświadczeń i wspólną zabawę.
« Oprócz zaciętej gry w czasie dnia, dokładamy starań żeby wspólne wieczory w ciągu tych 4 dni upływały w jak najmilszej atmosferze. Tak wiec Pro Am Cote d’Opale jest nie tylko przygodą sportową, ale także wspaniałą imprezą towarzyską.
Inwestujemy cały nasz entuzjazm i pasję, żeby przyjąć uczestników w jak najlepszych warunkach » dodaje Christophe Cantegrel, prezes Golf First.
Kiedy w 1994 roku zorganizowano po raz pierwszy Pro Am Am Côte d’Opale, wzięło w nim udział 35 ekip, głównie z północnej Francji. W ciągu 10 lat turniej stał się wydarzeniem międzynarodowym, które przyciąga pasjonatów golfa z całej Europy.
Zapisy są już otwarte dla wszystkich zainteresowanych, którzy pragną przeżyć fantastyczną przygodę sportową w serdecznej atmosferze. Zainteresowanych uczestnictwem odsyłamy na stronę www.proamcotedopale.com.