Przyjaciel Golfa

Przyjaciel Golfa
Golf to nie tylko gracze, trenerzy i grinkiperzy. Nasza gra może się rozwijać także dzięki pomocy ludzi, którzy sami często w golfa nie grają, lecz w różny sposób tę dyscyplinę wspierają.

Są lubiani i cenieni w środowisku graczy, którzy zwracają uwagę, że takich ludzi należało by specjalnie uhonorować. Nie zastanawiając się długo nasza redakcja już w 2000 roku podjęła tę inicjatywę i postanowiła przyznawać medale “PRZYJACIEL GOLFA”

Będą one wraz ze stosownym dyplomem wręczane podczas imprez golfowych tym, którzy na to najbardziej zasługują. Prosimy graczy i przedstawicieli klubów o zgłaszanie kandydatów na kawalera Medalu. Po skonsultowaniu w środowisku (może z czasem powstanie Kapituła Medalu?) będziemy je wręczać najbardziej zasłużonym dla rozwoju polskiego golfa.

Dotychczas przyznaliśmy tylko trzy takie wyróżnienia. Nie dlatego, że brakuje kandydatów.
Uznaliśmy że trzeba dokonać czegoś znaczącego i istotnego dla rozwoju naszej dyscypliny.
Być może działania podjęte wiele lat temu dziś nie zasłużyłyby na wyróżnienie, ale w tamtych, pionierskich czasach, były czymś wyjątkowym, prekursorskim lub znaczącym. Dziś po latach przed nami stoją być może większe wyzwania i potrzeba większego wysiłku by czegoś znaczącego dokonać.
Jednak nie jest to niemożliwe! I mamy nadzieję jeszcze wiele takich medali wręczyć przyjaciołom Golfa.

Redakcja portalu
Redakcja portalu golfpl.com
http://www.tv-golf.pl